Alt Coin

Bu Altcoin Delicesine Yükseliyor: Yüzde 5.000 Yaptı!

Uydurma bir altcoin delicesine yükseliyor. Amerikan animasyon güldürü televizyon dizisi Sponge Bob’a dayalı SPONGS, yüzde 5.000’in üzerinde yükseldi. Lakin, yazıya başlamadan, bu altcoin’in Sponge Bob ile hiçbir alakası olmadığını ve yükseldiği kadar süratle düşme mümkünlüğünün olduğunu belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Sponge Bob’dan esinlenen altcoin ivme kazandı

SpongeBob Square (SPONGS) tokenı, deniz bilimleri eğitimcisi ve animatör Stephen Hillenburg tarafından Nickelodeon için oluşturulan Amerikan animasyon güldürü televizyon dizisi “SpongeBob SquarePants”e dayanmaktadır. Dizi, baş karakterin ve suda yaşayan arkadaşlarının kurgusal sualtı kenti Bikini Bottom’daki maceralarını anlatıyor.

Bu Amerikan animasyon dizisinin popülaritesine dayanan düzmece bir coin avantaj sağlıyor. Toplam 1 trilyon arza sahip olan kripto SPONGS, yaklaşık yüzde 5.000 bedel kazanarak göğüs coin piyasasının şimdi ölmediğinin sinyalini verdi. Lakin açıkçası projenin; SpongeBob’un ismini ve logosunu yasadışı olarak kullanmak dışında SpongeBob ile resmi bir bağlantısı yok. SPONGS, yazım sırasında yüzde 134’lük bir yükseliş ile 0.000000001215 dolardan süreç görüyor.

Çok yararı nedeniyle, SPONGS aslında CoinMarketCap web sitesinin en yüksek kazanan parası olarak en üst sırasını işgal ediyor. SPONGS, akıllara Netflix dizisi Squid Game’den ilham alınarak oluşturulan ve yatırımcıları ziyana sokan SQUID’i getirdi. Yeniden resmi olmayan bir formda Squid Game ismini alan bu projenin tokenı, birkaç dakika içerisinde 2.856 dolardan neredeyse sıfıra düşmesi ile gündeme gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.