Alt Coin

Bu Altcoin, Dev Coin’leri Bir Bir Geçiyor! Sırada Ne Var?

Fantom (FTM) toplam kıymette tanınan altcoin Polygon (MATIC)’i aşmaya hazırlanıyor. Tahminen de sırada (AVAX) var. Yüksek performanslı blockchain Fantom, tüm etkin dApp protokollerinde kilitlenen toplam pahada süratli bir artışa şahit oluyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin projesi yüksek performans gösteriyor

Ölçeklenebilir EVM uyumlu blockchain Fantom, 2021 yılının 4. çeyreğinin sonlarında kayda bedel bir ilerleme gösteriyor. Görünüşe nazaran Ethereum’un (ETH), Terra’nın (LUNA) yanında bir tane daha tehlikeli “yeni nesil” rakibi var. Fantom dApps ekosistemi güç kazanıyor. Son yedi gün içinde, dört üst seviye akıllı kontrat platformu, kilitli toplam paha (TVL), yani müşterileri tarafından yatırılan tüm kripto para varlıklarının USD cinsinden piyasa bedeli açısından çift haneli artışlara şahit oldu. Terra (LUNA), Fantom (FTM), Solana (SOL), Polygon (MATIC), TVL sıralamasında en düzgün performans gösterenler.

Kilitlenen toplam bedeli 5,6 milyar dolar olan Fantom, tecrübeli akıllı kontratlar platformu Tron’u (TRX) geride bıraktı. Ayrıyeten, dApps istemcilerinden 100 milyon dolar daha çekmesi durumunda, düşük fiyatları ve süratli süreç gerçekleştirmesiyle tanınan Polygon Network’ü (eski ismiyle Matic Network, MATIC) geçebilir. FTM fiyatı yalnızca beş günde %70 arttı. Tıpkı vakitte, bir sonraki rakipleri Solana (SOL) ve Avalanche’ı (AVAX) geçmek için Fantom’un TVL’sini %100’den fazla artırması gerekiyor. Fantom Blockchain’in temel mahallî tokeni olan FTM’nin fiyatı, patlayıcı büyümesini yansıtıyor. 21 Aralık 2021’den bu yana neredeyse %70 oranında artmış. Yazım saatine nazaran, FTM büyük spot platformlarda 2.32 doların üzerinde el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.