Alt Coin

Bu Altcoin, Dev Şirketlerden Onmilyonluk Yatırım Aldı!

Altcoin projesi Astar Network, Polychain Capital liderliğindeki bir yatırım cinsinden 22 milyon dolar daha topladı. Astar’ın son cinste topladığı fonlar, ağın Katman-1 Blockchain’ler ortasında birlikte çalışabilirlik oluşturmasına yardımcı olacak. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Altcoin projesi, yatırımları kaptı

Polkadot’un üçüncü para-chain müzayedesinin galibi Astar Network, en son stratejik finansman cinsinde 22 milyon dolar topladı. Altcoin, fonları Ethereum ve Polkadot’a has akıllı kontratlar ortasında birlikte çalışabilirliği geliştirmek için kullanacak.

Polychain Capital, öteki risk sermayesi şirketleri Alameda Research, Alchemy Ventures ve Crypto.com Capital ile birlikte yatırıma öncülük etti. Polkadot’un yaratıcısı Dr. Gavin Wood ve Japon profesyonel futbolcu Keisuke Honda da dahil olmak üzere birçok kıymetli melek yatırımcı da dahil oldu.

Haziran 2021’deki bir evvelki çeşitte altcoin, Fenbushi Capital, OKX Ventures ve Huobi Capital’den 10 milyon dolar topladı. Astar Network, Singapur merkezli Stake Technologies tarafından geliştirildiğinden, daha evvel katkıda bulunanların birden fazla Asya merkezli firmalardı. Bir basın açıklamasında Astar, en son stratejik çeşidin ABD’li yatırımcıları ve stratejik ortakları geliştirmeyi amaçladığını ve Astar’ın coğrafik erişimini artırmasını sağladığını açıkladı.

Astar Network, Polkadot’taki birinci multi-chain smart contract platformu. Altcoin, Ethereum ve Polkadot’a has akıllı mukavelelerin bir ortada var olmasına ve birbirleriyle bağlantı kurmasına müsaade vererek, Polkadot üzerine inşa etmek isteyen Ethereum geliştiricilerini destekliyor. Astar ayrıyeten başka Katman-1 ağlarına birden çok köprüyü destekliyor. Şu anda Astar, 2022’nin birinci çeyreğinde hayata geçmesi planlanan bir Cosmos köprüsü ile multi-chain köprüsü aracılığıyla Celer Network ve Nomad’a ilişkileri destekliyor.

Aralık ayında tamamlanan Polkadot para-chain müzayedelerinin birinci cinsinden sonra, parachain slot kazananları ağda yayınlanmaya başladı. Moonbeam 11 Ocak’ta birinci canlı yayına girdi ve Astar Network 17 Ocak’ta çabucak gerisinden. Polkadot’taki para-chain platformlarını ve eserlerini geliştirmeye başladıkça, kurumsal yatırımcıların ilgisi devam edecek üzere görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.