Alt Coin

Bu Altcoin Durmuyor: Araba Deviyle de İştirak Yapıyor!

Bilhassa yeni iştirakler kelam konusu olduğunda, tanınan altcoin Tezos (XTZ) 2022’ye epey verimli başladı diyebiliriz. Geçen yıla kadar Red Bull’un F1 yarış kadrosuyla en dikkate paha mutabakatını yapan Tezos; yeni marka iştirakleri, yeni NFT lansmanları ve Manchester United derken en son iş birliklerini duyurdu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Tezos, Kia ile paydaşlık kuruyor

Kia America, Kia’nın Harika Bowl reklamında robot köpek yavrusu “Robo Dog”a dayanan birinci NFT serisini Tezos iştirakinde duyurdu. Yani Robo Dog NFT serisi, Tezos Blockchain’inde basıldı. NFT platformu Sweet ve The Petfinder Foundation ile iş birliği kurarak oluşturulan bu NFT koleksiyonunun satışlarından elde edilen gelirin yüzde 90’ı barınaklardaki hayvanların kalıcı yuva bulmalarına yardımcı olmak için The Petfinder Foundation’a gidecek.

Dün, 10.000 adet Robo Dog Adoption Pass NFT’si fiyatsız olarak sunuldu. Bunlardan birini talep edenler, Kia America’nın 18 Şubat’ta satışa sunacağı 10.000 Robo Dog NFT’sinden birine satış öncesi erişim elde edecek. 13 Şubat’ta, Robo Dog NFT’leri için 299 dolarlık bir başlangıç teklifi sunulacak. Akabinde 18 Şubat’ta, NBA All-Star hafta sonu ile tıpkı vakte denk gelecek formda Kia, sweet.io’dan 10.000 Robo Dog NFT’sini satın alıma hazır hale getirecek. Robo Dog Adoption Pass NFT’sine sahip şahıslar, bu eşsiz Robo Dog NFT’lerinden birini 20.22 dolar karşılığında satın almak için erken erişim kazanacak.

Tanınan altcoin, Manchester ile sponsorluk muahedesi imzaladı

Bu sırada, Tezos, geçtiğimiz günlerde Manchester United ile mutabakatını resmi olarak açıkladı. Manchester United, geçen hafta bildirildiği üzere Tezos ile yeni bir iştirak mutabakatı imzaladığını doğruladı. Manchester United oyuncuları, kulübün Tezos ile yeni bir mukavele imzalamasının akabinde birinci defa yeni idman kıyafetlerini giydi. Blockchain platformu, logolarının futbol kadrosunun formasında yer alması için 27 milyon dolar ödeyecek. Tezos, aracı kullanmadan süratli, inançlı ve verimli dijital etkileşimler sağlayan global Blockchain ihtilalinin önünde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.