Alt Coin

Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı!

ICON, birlikte çalışabilirlik teşvik fonuna 200 milyon dolar taahhüt etti. Güney Koreli blockchain, birlikte çalışabilirlik teknolojisini yeni zincirler ortası uygulamalar oluşturmak için finanse etmeyi umuyor. Haber üzerine altcoin projesinin fiyatı bir orta yaklaşık %10 artarak 1.10 dolar kadar yükseldi. ICON yazım sırasında, 1.05 dolardan süreç görüyordu. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Altcoin için dev fon

ICON Vakfı, yaklaşık 200 milyon dolarlık bir birlikte çalışabilirlik teşvik programı başlatmayı planladığını duyurdu. Vakıf, Güney Kore’nin en büyük toplayıcı chain olan ICON ağının gelişimini desteklemektedir. Vakıf, bu programın ICON topluluğunu ve ortak ağlarını ICON’un Blockchain İletim Protokolünü yahut BTP’yi benimsemeye teşvik edeceğini umduğunu söyledi. Teşvik programı, öncelikle 2017 token satışı sırasında toplanan ICX rezerv tahsisi tarafından finanse edilen beş yıllık bir müddet boyunca 200 milyona kadar ICX tokenini dağıtmayı hedefliyor. ICON, BTP’nin zincirler ortası bağlantı fırsatlarını keşfetmek için başka ekosistemlerdeki geliştirme gruplarını çekmeyi amaçlıyor.

Şirkete nazaran, gelirlerin çoğunluğunun BTP teknolojisi için yeni yüksek kaliteli kullanım senaryoları geliştirmeye gitmesi planlanırken, bir kısmı da BTP’nin mevcut protokoller ve topluluklar içinde uzun vadeli benimsenmesini teşvik etmeye gidecek. Şu anda Binance Smart Chain, Polkadot, Kusama, Moonriver, Astar Network, Edgeware, Acala, NEAR ve Harmony üzere birçok blockchain ile BTP entegrasyonu devam ediyor. ICON Foundation strateji lideri Scott Smiley, güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğin benimsenmedeki kıymetini şöyle vurguluyor:

Kullanıcılar ve geliştiriciler BTP ile etkileşime girdiklerinde, zincirden bağımsız, ölçeklenebilir ve eşsiz bir halde inançlı bir protokolün pahasını anlayacaklarından eminiz. Bu teşvik fonu, benimsenme kartopunu başlatmak için piyasaya muhtaçlık duyduğu dürtüyü sağlayacaktır.

ICON kısa müddet evvel, yükseltilmiş bir çekirdek blockchain motoru, Java akıllı mukaveleleri için dayanak, birlikte çalışabilirlik teknolojisi BTP ve güncellenmiş tokenomikleri tanıtan ICON 2.0’ı piyasaya sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.