Alt Coin

Bu Altcoin Kapış Kapış Gidiyor: Balinalar Yükseliş Bekliyor!

Ethereum’un büyük cüzdanlı yatırımcıları, son birkaç saat içinde 20 milyon dolar kıymetinde Shiba Inu (SHIB) topladı. Birinci 1.000 Ethereum balinası şu anda 1,79 milyar dolar pahasında SHIB’e sahip bulunuyor. Bu ortada balinaların toplamasına karşın, altcoin son fiyat düşüşünden kurtulamadı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Ethereum balinaları altcoin projesinde boğa olmayı tercih ediyor

Ethereum balinaları, son kripto kan banyosunda 20 milyon dolar pahasında Shiba Inu biriktirdi. Analistler, Shiba Inu’nun fiyat düşüşünden kurtulabileceğine ve 0,000035 dolarlık amacına yanlışsız toparlanabileceğine inanıyor.

WhaleStats’tan gelen bilgilere nazaran, Ethereum’un büyük cüzdan yatırımcıları balinalar, portföylerine 20 milyon dolar kıymetinde Shiba Inu ekledi. Balinalar, kripto piyasası kan banyosundayken daima olarak göğüs coin’i Shiba Inu’yu ele geçirdi ve Dogecoin katiline yönelik boğa görünümünü körükledi.

Ethereum balinalarının toplam Shiba Inu holdingleri şu anda 1,79 milyar dolarlık SHIB kıymetinde. Shiba Inu, uzun bir müddettir Ethereum balinalarının portföyünün yaklaşık %17’sini oluşturuyor. Destekçilerine nazaran, Shiba Inu’nun metaverse projesinin haberi, Shiba Lands öbür bir yükseliş katalizörü oldu. Yükseliş katalizörlerine karşın, Dogecoin katilinin fiyatı, fiyattaki son düşüşten kurtulmak için gayret ediyor.

Analistlerin göğüs coin’i için fiyat maksatları

YouTube kanalı CryptoTD’deki kripto para analistleri, Shiba Inu fiyat trendini kıymetlendirdi ve 0,0002950 dolarlık kilit seviyeyi geçtikten sonra göğüs coin’in hareketli ortalamaların üzerinde kaldığını iddia etti. Analistler Shiba Inu fiyat rallisinde boğa durumu alıyor ve göğüs coin için mevcut düzeyden %12’lik bir artışla 0,000035 doları hedefliyor.

FXStreet analistleri de Shiba Inu fiyat eğiliminin güç belirtileri gösterebileceğine inanıyor. Analistlerin Shiba Inu fiyatı için maksadı 0,0005 doları. Analistler, Shiba Inu’nun vakti dikkate almadan fiyat hareketlerini iddia etmek için kullanılan nokta sayı grafiğinin rastgele bir geri çekilme belirtisi göstermediğini savunuyorlar.

Ayrıyeten analistler, Shiba Inu fiyatının 0,0005 dolara yanlışsız yolda olduğuna ve birinci büyük kar almanın 0,0004 dolardan gerçekleşeceğine ve akabinde Dogecoin katili yükseliş trendine devam etmeden evvel bir geri çekilme olacağına inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.