Alt Coin

Bu Altcoin, Metaverse Çılgınlığına Katılıyor: Fiyat Yeşillendi!

Zilliqa, arttırılmış ve sanal gerçekliği birleştiren sürükleyici ve oyunlaştırılmış bir XR (Extended reality) platformu olan Metapolis’i piyasaya sürerek metaverse çılgınlığına katılıyor. Platform, kullanıcıların sanal dünyada diğerleriyle etkileşime geçmesine ve NFT avatarlarıyla uzunluk göstermesine müsaade verecek. Projenin resmi Twitter hesabındaki duyuru akabinde Zilliqa (ZIL) fiyatı hareketlendi. Gelin duyurunun detaylarına ve fiyat hareketlerine göz atalım.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Ziliqa, metaverse çılgınlığına katılıyor!

Zilliqa, gelecek yıl Ocak ayında genişletilmiş gerçeklik (XR) metaverse platformunu piyasaya süreceğini açıklayarak metaverse atılımını duyuruyor. Metapolis dünyası, markaları, sanatkarları, konseptleri, gayrimenkulleri, oyunları ve daha fazlasını içerecek. Kullanıcılar, NFT avatarları aracılığıyla bu özelliklerle etkileşime geçebilir ve hatta sanal dünyada seyahat edebilir. Zilliqa’ya nazaran, Metapolis’teki özellikler kavramsal olarak varlıklı olacak ve hem fizikî hem de dijital dünyalar için yeni bir etkileşim katmanı sunacak. Bu haberlerle ZIL fiyatı da tekrar yeşillendi.

  • Zilliqa (ZIL) fiyatı, duyurunun birinci saatlerinden bu yana yükseliyor ve 0.06942 dolarla Aralık ayının mahallî doruğuna ulaştı. ZIL, 849,710,376 dolar piyasa kıymetiyle piyasa pahasına nazaran 104. sıradadır.

Metapolis nedir? Neyi hedefliyor?

Metapolis, toplumsal medya, e-ticaret, taşınabilir ve web dahil olmak üzere günümüzün tanınan kesimlerinin birçoklarını entegre etmeyi planlıyor. Kullanıcıların bu teknolojilerle etkileşime girmesi için yeni ve eğlenceli bir yol sağlarken, markaların kendilerini pazarlamaları ve gaye kitlelerine ulaşmaları için çok daha uygun bir yol sunacak. Metapolis kullanıcıları, daha sonra piyasadaki başka fenomenlerle etkileşim kurmak için kullanabilecekleri özelleştirilmiş NFT avatarları elde edebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.