Alt Coin

Bu Altcoin NFT, İştirak ve DeFi Haberleriyle Uçtu!

Telos (TLOS), yeni paydaşlıklar ve çeşitli NFT ve DeFi uygulamalarının piyasaya sürülmesinin akabinde yatırımcıların ilgisiyle Ocak ayının en düşük düzeyinden %229 yükseldi. Bu yazıda, altcoin projesine yönelik talebi tetikleyen 3 faktörü listeleyelim.

Altcoin projesinin ATH düzeyine çıkmasının 3 nedeni

TradingView’den alınan bilgiler, 10 Ocak’ta 0,42 dolara düştüğünden bu yana, 26 milyon dolar rekor süreç hacmi ile TLOS’un fiyatının %229 artarak 1.39 dolara yükseldiğini gösteriyor. TLOS için yükselen fiyat ve ivmenin üç nedeni, proje hakkında farkındalığı artıran birkaç yeni paydaşlık, TLOS ağında yayınlanan NFT’ler ve DeFi projelerinin başlatılması ve tokenin Anchor cüzdanına entegrasyonu. Yazının devamında, Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız analist Jordan Finnesth’in listelediği bu 3 faktöre göz atalım.

Altcoin projesinin iştirakleri marka bilinirliğini arttırdı

Telos ağı, son haftalarda protokole yeni bir kamu şuuru seviyesi getirmeye yardımcı olan birkaç yeni iştirak ve entegrasyon gördü. En dikkate kıymet entegrasyonlardan biri, takipçilerin Telos ağındaki dApp’leri takip etmelerine yardımcı olan DappRadar ile oldu. Telos Vakfı ayrıyeten, tüm süreçlerini Telos Blockchain üzerinde işleyecek olan, kendi kendini yöneten araç paylaşımı uygulaması BikeChain ile iştirakini duyurdu.

Yeni DeFi altcoin ve NFT dApps lansmanı

Telos’a dikkat çekmeye yardımcı olan ikinci bir faktör, ağ üzerinde likiditeyi ve kullanıcıları protokole çekmeye yardımcı olan çok sayıda yeni NFT ve DeFi uygulamasının piyasaya sürülmesi. Son vakitlerde ağ, Telos ağı üzerine şurası birinci lokal merkezi olmayan değişim olan OmniDEX’in piyasaya sürüldüğünü gördü. Yakın vakitte Telos’ta başlatılacak öbür projeler ortasında TelosPunks NFT projesi, cross chain NFT pazar yeri tofuNFT, NFT toplumsal medya uygulaması APPICS ve AristotleDAO DeFi protokolü yer alıyor.

Anchor cüzdan entegrasyonu

Fiyattaki artışla tıpkı vakte denk gelen Telos ekosisteminden gelen en son gelişme, ağın greymass’tan Anchor cüzdanıyla entegrasyonu.

Anchor ile bu entegrasyon, TLOS yatırımcılarının Telos web cüzdanı, Kararlı Seçmen ve Staker One platformu dahil olmak üzere ağ üzerinde çalışan çeşitli uygulamalarda inançlı bir biçimde oturum açmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.