Alt Coin

Bu Altcoin, Polkadot Parachain Müzayedesini Kazandı: Fırladı!

Clover Network, Polkadot’ta parachain müzayedesinde 5. kazanan oldu. Bildirildiği üzere Polkadot, Kasım ayından bu yana devam eden ve dört tipi tamamlayan parachain müzayedesinin programını açıkladı. Ve bugün, bir sonraki kazanan isim Polkadot’taki parachain müzayedesinde Clover Network oldu. Fiyatı fırlayan, Clover Network, yazım vaktinde %15 civarında bir atış ile 0.8651 dolar civarında süreç göremekteydi. Ayrıntılar Kiriptokoin.com’da.

Polkadot müzayedesini kazanan altcoin

Clover Network, Polkadot’taki müzayedeyi kazanan 3. iştirakçi oldu. Polkadot’un Twitter hesabından yapılan son duyuruda platform, Clover Network’ün (CLV) parachain müzayede yarışını kazanan bir sonraki isim olduğunu söyledi. Clover Finance, 2020 yılında Polkadot’un modüler çerçeveye dayalı bir parachaini olarak kurulan EVM ile son derece uyumlu bir akıllı kontrat platformu. Clover, kendisini zincirler ortası uyumluluk için bir temel katman olarak tanıtıyor. Geliştiricilerin Ethereum ve Polkadot’un ortasında DeFi dApp’leri bağlamasına imkan tanıyan, zincirler ortası uyumluluğa odaklanan bir altyapı platformu olarak görülebilir.

Bilhassa Polkadot’un birinci üç parachain müzayedesinin kazanan sırası, Polkadot’un deneysel blok zinciri olan Kusama’nın kazanan projesinin sırası ile tam olarak birebirdi. Buna nazaran Kusama‘daki müzayedeyi kazanan birinci üç proje Karuka > Moonriver > Shinden Network. Polkadot’taki müzayedeyi kazanan birinci üç proje Acala > Moonbeam > Astar – onların “haritalanmış” versiyonları oldu. Polkadot’a birçok blok zincirinin blok zinciridir denebilir. Bu proje, kullanıcıların blok zincirlerini Polkadot sisteminde süratli bir formda oluşturmalarına yardımcı olacak. Polkadot, bu paralel blok zincirlerini “parachains” olarak isimlendirir ve parachains, önde gelen ağa slotlar – parachain slotları aracılığıyla bağlanabilir. Parachain müzayedesinin kazanan projeleri, Polkadot müzayedeyi tekrar düzenlemeden evvel yaklaşık iki yıl boyunca bu konumu “kiralama” hakkını elde edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.