Alt Coin

Bu Altcoin, Tehlike Altında: Santiment Riskleri Açıkladı

Merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasını sarsan yabanî bir skandalın akabinde ortalık sakinleşirken, bir altcoin için sorular devam ediyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Çöken borsanın eski kurucusu, yeni projesiyle gündeme geldi

Bu haftanın başlarında, kendini “zincir üstü dedektif” olarak tanımlayan “zachxbt” isimli Twitter hesabı, kripto protokolü kolektifi Frog Nation’ın baş mali sorumlusunun Michael Patryn olduğunu sav etti. Pekala, Patryn kimdir? Patryn, yatırımcıların 169 milyon dolarlık yatırımını kaybeden ve şu an faaliyette olmayan kripto para borsası QuadrigaCX’in eski kurucu ortağıdır. Kripto para bilgi firması Santiment, Frog Nation kolektifinin hazinesinin şu anda yüksek ölçülerde kıymetlendiğini belirterek durumun ciddiyetini aşağıdaki cümlelerle açıklıyor:

Frog Nation, DeFi ve genel kripto sanayisini ilerletmek için birlikte çalışan bir projeler topluluğudur. Şu anda Abracadabra.money, Popsicle.finance, Wonderland.money ve en son üyesi olan Sushi.com’dan oluşmaktadır. Frog Nation etrafındaki tüm aksiliklerle birlikte, ilgili tüm projelerin kırmızıda olması şaşırtan değil.

Santiment, bilhassa bu altcoin için uyarıyor

Santiment, bilhassa ekosistemdeki Spell Token’ın (SPELL) nasıl etkilendiğine odaklanıyor. SPELL, kullanıcıların Magic Internet Money (MIM) stablecoin’ini basmak için faiz getiren kripto varlıkları yatırdığı Abracadabra.money platformunu yöneten bir tokendır. Satış tarafındaki baskıya karşın Santiment, BTC mevcut fiyat düzeylerini koruduğu sürece SPELL’in fırtınadan sağ çıkabileceğini düşünüyor. Santiment, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Gördüğümüz büyük ölçüde hacim göz önüne alındığında, muhakkak her SPELL sahibi coin’i düşürmeye çalışıyor üzere görünüyor. SPELL’in sahiplerin kısa vadeli kâr/zararını ölçen bir araç, tüm kısa vadeli sahipler ziyanda olduğundan, hala itimat bölgesinde olduğumuzu gösteriyor. Risk kıymetli ölçüde artmadan evvel bize gitmek için biraz yer bırakabilir. Bununla birlikte, BTC düşmeye devam ederse, SPELL’in yerini tutması pek mümkün değil.

Santiment bir tweet’te Frog Nation’ın güç durumdaki Patryn’i projeden çıkarma mümkünlüğünü tarttığını söylüyor. Frog Nation’ın ardındaki isim olan Daniele Sesta’nın 0xSifu’yu projeden çıkarılıp çıkarılmamasına yönelik bir anket düzenledi. Bu sırada Spell Token 0.0080 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.