Alt Coin

Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Şirket Portföyüne Ekliyor!

İngiltere’nin birinci Crypto Cafer’inde, Bitcoin (BTC)’in yanısıra, tanınan altcoin projelerinden Ripple (XRP), Litecoin ve öbür kripto para ünitelerinin kabul edileceği bildirildi. Chai Ada ismindeki cafe, kripto para ünitelerinin benimsenmesini teşvik etmek istiyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Hangi altcoin projeleri kabul ediliyor?

The Sun, Batı Londra’da yeni açılan bir cafe olan Chai Ada’nın yedi kripto para ünitesini kabul etme yolunda olduğunu bildirdi. Kabul edilen kripto paralar listesinin başında Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin Horizen geliyor. Öbür kriptolarında listede olduğu gelen haberler ortasında. Kafenin sahibi Tayyab Shafiq, en büyük iki oyuncu tarafından yayınlanan ölçeklendirme nedeniyle daha fazla kripto para ünitesi sunmak istediğini söylüyor. Teşebbüsçü şöyle diyor:

Hem Bitcoin hem de Ethereum en yüksek piyasa sermayesine sahiptir lakin tıpkı vakitte yüksek gas fiyatlarına sahip, bu nedenle müşterilerin paralarının karşılığını en âlâ halde almalarını sağlamak istedik.

Kripto para ünitelerinin ve Metaverse’in gelecekte ana akım haline geleceğini iddia ederek çok fazla şey vadettiğine inanıyor. Shafiq, İngiltere’nin birinci kripto para kafesi olarak faturalandırılan işinin kripto benimsemeyi ilerletmeye yardımcı olacağını söyledi. Kafe, birebir vakitte, takas edilemeyen tokenlerle de uğraştı ve müşterilere Rarible pazarında NFT’sini satın almaları için ömür uzunluğu indirim sunuyor. Yemek servisi sanayisi, kripto para ünitelerinin süratli büyümesinden etkin olarak yararlanmaya çalışıyor. Alınan bilgilere nazaran, müşterilerine “Dogedogs” ve “blockchain” sandviçleri sunan kripto para temalı bir restoran da geçen ay Florida’da açıldı. Paris merkezli bir bistro, Ekim ayı sonlarında göğüs coin çılgınlığının alevlendiği bir vakitte göğüs kripto para ünitesi Shiba Inu‘yu kabul etmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.