Alt Coin

Bu Altcoin, Yeni Bir Borsaya Girdi: Fiyatı Haberle Zıpladı!

Kripto para piyasasına şu günlerde hakim olan kırmızı renge karşın, Kintsugi (KINT) fiyatı Kraken listelerine girmesinin akabinde %104 arttı. Kraken, altcoin projesi Kintsugi’yi (KINT) listeledi; sonuç olarak, token fiyatı %104 oranında fırladı. Mevzunun detayları Kriptokoin.com’da.

Yüzde 104 artan altcoin projesi

Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir kripto para borsası olan Kraken Exchange, ABD, Kanada, Avustralya ve Japonya’da ikamet eden müşteriler dışında Kintsugi (KINT) alım satımının artık borsada yayında olduğunu resmen açıkladı.

Kintsugi, kullanıcıların 1:1 Bitcoin takviyeli bir varlık olan kBTC’yi sağlam ve merkezi olmayan bir formda oluşturmasına imkan tanıyan merkezi olmayan bir ağ. Bu gelişmelerin bir sonucu olarak, Kintsugi’nin (KINT) fiyatı, bir aralık %104 artarak 50.53 dolara yükseldi. Süreç hacmi de bir evvelki seans hacmi olan 711.984.08 dolardan %2640.47 artarak 2.213.297 dolara yükseldi. Yazım sırasında KINT bir düzeltme ile 45.52 dolardan süreç görüyordu. Kraken’in listelenmesinden sonra, fiyat ve hacim artışı, alıcının kripto paraya olan ilgisini ve kâr elde etmek için ne kadar isteklice gemiye binmek istediklerini gösteriyor.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsaları, borsanın platformlarında kripto para için alım satımın da canlı olduğunu onaylamasından kısa bir mühlet sonra, mevduatları KINT için canlı hale getirdi. Şirket, resmi blog yazısı aracılığıyla listeleme hakkında daha fazla detay verdi ve KINT’in 2 ondalık basamaklı bir fiyat hassasiyeti ile USD ve EUR karşısında alınıp satılabileceğini açıkça belirtti. Ayrıyeten, lansman sırasında KINT için sırf iki hizmet sunulacak, yani Kraken ve Kraken Terminal, Kraken Vadeli Süreçler ve Marjin Ticareti KINT’i desteklemeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.