Alt Coin

Bu Altcoin’de Death Cross Alarmı: Bu Tabanlar Görülebilir!

Tanınan altcoin Solana birinci “ölüm haçı”nı çiziyor zira SOL Ocak’ta %50 kaybetmiş durumda. Analiste nazaran, Solana (SOL), bu hafta birinci “ölüm haçını” yapmaya hazır görünüyor ve devam eden satışların Şubat ayına kadar devam edeceğine dair dehşetleri artırıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin için kritik günler

Analist Yashu Gola’ya nazaran, SOL fiyatının 50 günlük üstel hareketli ortalaması sonunda 200 günlük EMA’sının altına kapanacak ve tipik olarak traderları harekete geçiren vefat haçı olarak isimlendirilen düşüş eğilimini işaret edecek. SOL Ocak’ı yaklaşık %50 kayıpla kapatırken tehdit ortaya çıkıyor. Ayın son günü itibariyle Solana tokeni, %2,50’nin üzerinde düşüşle yaklaşık 91 dolara geriledi. Bu ortada, SOL’un fiyat çöküşünün ardındaki katalizörler çabucak hemen bozulmadan kalıyor. Traderlar, Federal Rezerv‘in gösterge oranlarını sıfıra yakın düzeylerden, yükselen enflasyonu ve daha sıkı iş piyasasını evcilleştirmek için ne kadar süratli artıracağını değerlendirmeye çalıştıkça kripto varlıklar bu ay düştü. Sonuç olarak Solana, Ocak ayındaki piyasa kıymetinin yarısını 55.19 milyar dolardan 28.79 milyar dolara indirdi.

Şu an itibariyle, SOL’un süreksiz yükseliş görünümü, mevcut dayanak düzeyi olan 83 doların üzerinde tutma mümkünlüğünün üzerinde duruyor. Kelam konusu fiyat tabanının altında bir kırılma, Solana tokeninin 65 dolara kadar bir sonraki geri çekilme fırsatını bulmasını sağlayabilir. Blockasset.co’nun ortağı Philip Gunwhy, Solana’da uzun vadeli yükselişini sürdürdü ve merkezi olmayan finans (DeFi) ve karşılıksız token (NFT) kesimlerindeki üstel büyümesini ve bunun da SOL‘un talebini artırma eğiliminde olduğunu belirtti. Lakin analist, SOL’un kısa vadede süratli toparlanmasının daha geniş kripto ekosisteminin performansına bağlı olduğunu belirtti. Analiste nazaran, SOL’un vefat haçının önümüzdeki seanslarda fiyatının tabana vurması ve akabinde yükselişin bilakis dönmesi mümkünlüğünü artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.