Alt Coin

Bu Altcoin’de Dev Coin Yakma Aktifliği: Fiyat Ne Oldu?

Shiba Inu arzının yok edildiğini gösteren Etherscan kontaklarını paylaşan Twitter hesabı Shibburn, son yirmi dört saat içinde 5.6 milyon SHIB’nin dolanımdan kaldırıldığını bildirdi. Lakin, son beş gün içinde yakılan SHIB ölçüsü artık bundan 22 kat daha fazla. Gelin, bunların neden kaynaklandığına ve DailyFX analisti Christopher Vecchio’nun altcoin varsayımlarına göz atalım.

Son 5 günde 125 milyondan fazla SHIB yakıldı

Etherscan’a nazaran, meyyit bir cüzdana toplam 125 milyondan fazla SHIB tokeni göndermek için yaklaşık on dört süreç yapıldı ve bu sayede token’ler artık kullanılamayacak. Bunlardan en büyüğü 100.000.000 milyon SHIB taşıyor ve beş gün on bir saat evvel yapıldı.

Twitter kullanıcısı Shibburn’e nazaran, 24 saatlik vakit diliminde altı transfer yoluyla 5,6 milyon SHIB token yakıldı. Shibburn, SHIB ordusunun şu ana kadar 1 katrilyonluk birinci arzdan 410.300.521.864.319 SHIB’yi yaktığını paylaşıyor.

Altcoin projesi 2022 yol haritasını paylaştı

Shiba Inu’ya dair geçtiğimiz altcoin haberlerinde, kripto para ödeme süreçlerini işleyen vesayetsiz platform NOWPayments, trader’ler tarafından SHIB yakmak için kullanılabilecek bir özellik eklemeyi planladığını belirtti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper, bir dizi “SHIB token burn” etkinliğini ve kullanıcıların müzik dinleyerek SHIB yakabilecekleri bir oynatma listesi duyurdu. Göğüs token’den en son haber ise SHIB’e DAO yapısı kazandıracak “DOGGY DAO”. Lakin, DailyFX’den Vecchio’ya nazaran 2022 göğüs coin’ler âlâ için geçmeyecek…

Üst seviye analist, SHIB’nin 2022’de toplanma mümkünlüğünün düşük olduğuna inanıyor

IG Group’un yan kuruluşu DailyFX’teki kıdemli para stratejisti Christopher Vecchio’ya nazaran, Dogecoin ve rakibi Shiba Inu üzere göğüs coin’ler yeni başlayan 2022 yılında “şanslı” değil. Vecchio, Doge, SHIB ve öteki göğüs coin’lerin “daha ​​derine” düşeceğini düşünüyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in şu anda bir “inanç krizi” ile karşı karşıya olduğunu belirterek Bitcoin konusunda da düşüşte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.