Alt Coin

Bu Altcoin’den Aldı: 35 Yaşında Emekli Milyoner Oldu!

Eski bir süpermarket depo çalışanı olan Rob, tanınan göğüs coin Shiba Inu’ya (SHIB) yatırım yaptıktan sonra 35 yaşında emekliliğe ayrıldı. Çocuklarına daha yeterli bir gelecek inşa etmek için kripto para yatırımına yöneldiğini tabir eden Rob, altcoin piyasasındaki deneyimlerini aktarıyor…

Altcoin yatırımı milyonerliğe ulaştırdı

Her şey, Ağustos 2022’de Shiba Inu’nun 28 sayfalık white paper’ını okuduktan sonra başladı. Rob, lansman dokümanını okuduktan sonra kripto paralar ve SHIB ile ilgilenmeye başladı. Fortune’a yaptığı açıklamaya nazaran Rob göğüs coin’e bağımlıydı. Daha sonra yavaş yavaş 8 bin dolar yatırım yapmaya karar verdi ve öteki yatırımcılar üzere elindekilerin büyümesini bekledi. SHIB’in kıymeti Mayıs 2021’e yükselmeye devam ederken, Rob yatırımlarının arttığını görmekten heyecanlıydı ve yararlarının hala bozulmadığından emin olmak için hesabını her saat başı denetim ettiğini bile paylaştı:

Hayli yoksul bir aileden geliyorum. Bu kadar paraya sahip olmayı hayal bile edemezdi. Lakin denetim ettiğinde gitmemişti. Hayal değildi!

Mayıs 2021’de Shiba Inu’nun bedelinin yükseldiğini gören Rob, 500 bin dolar kıymetindeki SHIB’i nakite çevirmeye kadar verdi ve birkaç aylık yatırımının akabinde keyifli bir biçimde banka hesabına yatırdı. Akabinde, göğüs coin’in pahasının Rob’un çıkarını 1 milyon doların üzerine çıkardığı diğer bir boğa koşusu geldi. Kısa müddette bir milyon doları aşan yatırımıyla Rob, yalnızca 35 yaşında ve büyük parayla huzurlu bir emeklilik geçirmek istiyor. Roc, hepsinin beklendiği Shiba Inu rallisi sayesinde olduğunu ekliyor.

Shiba’dan son gelişmeler

Piyasanın en büyük ikinci göğüs token’i SHIB, Brezilya borsası Foxbit’te listelenmeye hazırlanıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere süreçler 16 Şubat’ta açılacak. Bu ortada, Shiba Inu ekosisteminde metaverse hazırlıkları da sürüyor. “Shiberse” projesi, tıpkı en büyük rakipleri Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) üzere arazi satışları başlayacak. ShibaSwap’ın tokeni Doge Killer (LEASH), ön satışta kullanılacak kripto para ünitesi olması nedeniyle duyurunun arından %30’dan fazla yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.