Alt Coin

Bu Altcoin’den Değerli İştirak: Fiyat Haberle Fırladı!

Tanınan altcoin Algorand yeni teşebbüsle yaklaşık %15 arttı; 2 milyon ALGO tokenini paylaşmayı planlıyor. Algorand, 2022’nin birinci çeyreğinde kullanıcıları 2 milyon ALGO ile ödüllendirmeyi vadediyor. Algorand ağı, platformunda oluşturulan bir eser için likidite mükafatları olarak iki milyon ALGO tokeni ikram etmek için yeni bir teşebbüs duyurdu. Algorand blockchaininin lokal kripto para ünitesi olan ALGO, son 24 saat içinde %14’ten fazla artarak yazım vakti 1,72 dolardan süreç görüyordu. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin projesi zıpladı

Algorand’ın birinci algoritmik para piyasası ve stablecoini olan Algofi, Aeneas Likidite Programı aracılığıyla 2022’nin birinci çeyreğinde iki milyon ALGO tokeni dağıtmak için Algorand Vakfı ile paydaşlık kurdu. Ocak 2022’den itibaren Algofi’yi tedarik eden, ödünç alan ve payı olan kullanıcılar algoritmik olarak ALGO mükafatları kazanacaklar.

Algorand Vakfı’na nazaran, 3 milyon dolarlık Likidite Madenciliği Girişimi’nin DeFi’nin benimsenmesini sağlaması bekleniyor. 30 Kasım’da Algofi, Algorand’ın yıllık topluluk konferansı olan Decipher sırasında 2,8 milyon dolarlık seed (tohum) finansmanını duyurdu. DeFiIlama bilgilerine nazaran Algorand, TVL’de son 24 saatte %11.79 ve yedi gün içinde +22.55 %+22.55 oranında müspet bir artış gördü ve toplam pahasını 108.05 milyon dolar olarak sabitledi. Algorand (ALGO)’da 1.600 dolarlık ruhsal düzeyin üzerindeki son artış, ayıları savunmaya geçirdi. ALGO/USD 1,669 dolarda günlük hareketli ortalamanın (MA 50) üzerindeki rallileri, kısa vadeli hassaslığın olumluya döndüğünü doğruluyor.

1.400 dolardaki hareketli ortalama (MA 200) anında dayanak misyonu görüyor. Akabinde, analist Tomiwabold Olajid’e nazaran, bu senaryoda bir sonraki takviye 1.258 dolar olacaktır. Aralık ayının en yüksek düzeyi 2.039 doların üzerinde bir kırılma, boğaların son kelamı söyleyebileceğine dair güçlü bir sinyal olabilir. Bu seansta, 1.600 dolar ruhsal düzeyinin üzerinde devam etme beklentisiyle trend takipçileri devreye giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.