Alt Coin

Bu Altcoin’den Dev Satın Alma: Fiyatı Haberle Sıçradı!

Saniyede 100 bin süreç kapasiteli düşük maliyetli akıllı kontrat platformu Elrond (EGLD), Portekiz merkezli bir kripto para ödeme şirketi olan Utrust’ı satın aldı. Böylelikle, Utrust’ın ödeme hizmetlerine DeFi araçları dahil ediliyor ve Web3’e geçiş süreci için kıymetli bir adım atılıyor. Altcoin projesinin CEO’su Beniamin Mincu’ya nazaran işletmeler için daha uygun maliyetli bir ödeme modeli de planlar ortasında. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Altcoin projesi ödemelerin Web3’e geçiş sürecini hızlandırıyor

Elrond ve Utrust’ın amacı, çevrimiçi ödemelerin, Dapp’ler etrafında inşa edilen yeni kuşak internet olan Web 3’ten yararlanmasına müsaade vermek. Utrust ödeme ağ geçidi Elrond’a entegre edildikten sonra, bir sonraki adım, işletmelerin DeFi ve “İşletme Getirisi” olarak isimlendirilen Blockchain tabanlı staking düzeneğine erişim sunmayı içeriyor. Şirketler Salı günü yaptığı açıklamada, planın ödeme sürece hizmetlerini işetmeler için bir maliyetten bir gelir akışına dönüştürmek olduğunu söyledi. Her iki firma da finansal düzenleyicilerle yakın bir işbirliğini memnuniyetle karşıladıklarını ve birinci kullanıma sunmanın odak noktasının Avrupa olduğunu belirtiyor.

Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu, ödeme işlemcilerinin bugün işlerin yürüdüğü biçimde hala yavaş ödeme müddetleri sunduğunu ve işletmelerin her sürecin %3 ila %11’i ortasında fiyat aldığını söylüyor. Bahse yönelik değerlendirmelerinde Mincu, ödemelerin süratli ve maliyetsiz olmasının artık işletmeler için çok değerli olduğunu belirtiyor:

Dünyanın her yerinde kusursuz, anında ve ucuz ödemelerin üstün bir versiyonu şimdiden ileriye hakikat atılmış büyük bir adım. Şöyle düşünelim, bir işletmeden %X süreç fiyatı almak yerine, onlara bir yarar kapısı yaratsak ve onlar da burada elde ettikleri yarar ile süreç fiyatları için ödedikleri maliyeti çıkarsalar? Hatta üzerine bir de, %5 getiri eklentisi yapsak? İşletmeleri bu manada kolay halde eğitmek de kilit gayelerimizden biri…

  • EGLD fiyatı duyuru akabinde son 24 saatlik yararını %10’a ulaştırdı. Piyasa pahasına nazaran 39’uncu en büyük kripto para ünitesi, 4 milyar dolar piyasa kıymetiyle 206.85 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.