Alt Coin

Bu Altcoin’den Devasa Fon Duyurusu: Fiyat Pik Yaptı!

Altcoin projesi SCRT’in gerisindeki Secret Network, saklılık odaklı Blockchain ekosistemindeki projelere 400 milyon dolar teklif ettiğini duyurdu. Duyurunun tesiriyle altcoin fiyatı bedel kazandı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin, fon duyurusunun akabinde sıçradı!

Secret’ın 400 milyon dolarlık fonu iki kısımdan oluşuyor. Birincisi, Secret’ın birçok ortağından ve risk sermayesi şirketlerinden katkılar alan 225 milyon dolarlık bir ekosistem fonu. Bu fon, uzun vadeli stratejik ve finansal dayanak sunarak halihazırda Secret’ı geliştiren geliştiricilere yardımcı olmayı amaçlamakta. İkinci fon, projenin SCRT tokenı ile doldurulmuş 175 milyon dolarlık bir hızlandırıcı havuzudur. Bu fon, “kullanıcı benimsemesini süratle genişletmek” için hibeler, sermaye ve teşvikler sağlayacaktır.

Her iki fon da, yeni projeleri ve kullanıcıları çekerek ve topluluğa yeni özellikler sunarak benimsemeyi teşvik etmeyi amaçlayan Secret’s Shockwave geliştirme kademesinin bir modülüdür. Secret ayrıyeten, kripto para borsası FTX’i desteklediği bilinen bir risk sermayesi şirketi olan Alameda Research dahil olmak üzere birçok firmanın SCRT tokenlarını pay olarak aldığını söylüyor. Öteki iştirakçiler ortasında DeFiance Capital, CoinFund, HashKey, Kucoin Labs ve Huobi Ventures yer alıyor.

Secret Network, akıllı kontratlar ve uygulamalar için bilgi kapalılığı sağlamayı amaçlayan bir Blockchain’dir. Ethereum ve Solana üzere öbür zincirler de bu çeşit programları desteklerken, Secret “varsayılan olarak data kapalılığına sahip birinci Blockchain” olduğunu argüman ediyor. Platform son vakitlerde Quentin Tarantino’nun Pulp Fiction NFT müzayedesine konut sahipliği yapmasıyla dikkat çekiyor.  Secret Network’ün SCRT tokenı, şu anda 1,3 milyar dolarlık bir sermaye ile piyasadaki en büyük 88. kripto para ünitesidir. Coin fiyatı son yedi gün içinde yüzde 30 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.