Alt Coin

Bu Altcoin’den Dünyada Bir Birinci: NFT Atılımı Geldi!

Kullanıcıların yeni dApp’ler oluşturmasına ve test etmesine imkan tanıyan altcoin projesi Stratis, Stratisphere olarak tanımladığı dünyanın birinci büsbütün fiyatsız NFT platformunu başlattı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Altcoin projesi NFT alanında yeni bir atılım yapıyor

Yenilikçi NFT platformu 18 Ocak’ta yayına girdi ve NFT’lerini başlatmak yahut favori varlıklarını Stratis üzere emniyetli ve erişilebilir bir Bclockchain’de takas etmek isteyen hem kullanıcılar hem de işletmeler için oyunun kurallarını değiştiren bir ortam sunuyor.

NFT’ler Bclockchain için başarılı bir kullanım örneği haline geldi ve sanatkarların yapıtlarından kazanmaları için adil bir fırsat olduğu kadar, çoklukla çok tanınan ve çok bedelli olabilecek NFT’lere yatırım yapan kripto kullanıcıları için yeterli bir yatırım olarak kabul ediliyor. NFT’ler Bclockchain ortamına girdiklerinde, NFT’leri yeni kripto aktif finans ile birleştiren bir öbür çok sevilen uygulama nişi olan play-to-earn hareketini de desteklediler.

Red Ego’nun NFT’leri ve başka 20’den fazla proje Stratis Blockchain’de destekleniyor ve artık Stratis’in yeni fiyatsız NFT platformundan faydalanacaklar. Stratis’in NFT platformu, masaüstünüzde bulunan NFT cüzdanı olan yeni Stratisphere Wallet ile entegre edildi. Direkt entegrasyon, kullanıcıların kapsamlı NFT koleksiyonlarını görselleştirmelerine ve daha uygun yönetmelerine yardımcı oluyor. Stratis CEO’su Chris Trew, şu açıklamayı yaptı:

Dünya, NFT’lerin yaratıcı sanayileri dönüştürme potansiyeline uyanıyor. İçerik Bclockchain’leri ve ekosistemler kelam konusu olduğunda içerik oluşturucuların ve kullanıcıların daha fazla seçeneğe muhtaçlıkları olduğuna inanıyoruz. Stratis onlara kanıtlanmış güvenlik, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve artık de fiyatsız bir NFT platformu sunuyor.

Ayrca Chris Trew, Stratisphere’i aslen Bclockchain oyun topluluğunun talebine karşılık vermek için kurduklarını, lakin çalışmalarda tanınmış sanatkarlar ve müzisyenlerden birtakım inanılmaz drop’lar da aldıklarını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.