Alt Coin

Bu Altcoin’den Kritik NFT İştiraki: İşte Ayrıntılar ve Fiyata Etkisi!

NFT pazar yeri Rarible, Tezos blokzinciri ile entegrasyonu kapsamında Tezos tabanlı NFT’lerin öne çıkarılacağını duyurdu. Çoklu zincir uyumluluğu, kullanıcıların Rarible pazarında Tezos NFT’lerini takas etmelerini sağlayacak. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Kritik NFT paydaşlığı

NFT pazarı Rarible, Çarşamba günü Proof-of-Stake Blockchaini Tezos ile entegrasyonunu resmen başlattı. Bu işbirliği, Rarible’ın kendi pazarında Tezos NFT’lerini öne çıkarmasına ve canlı Tezos projelerinin ikincil satışlarını desteklerken, kullanıcıların düşük fiyatlı NFT’leri basmasına imkan tanıyacak. Rarible’ın Tezos ile entegrasyonu, Dapper Labs’in NBA Top Shot’a güç veren blokzinciri ağı olan Ethereum ve Flow ile birlikte platform tarafından desteklenen üçüncü katman bir blok zincirini işaret ediyor. Rarible CEO’su Alexei Falin’e nazaran, Rarible’ın NFT alanını konsolide etmek için çok zincirli bir platform oluşturma uğraşında, sırada Solana ve Polygon ile entegrasyonlar var:

Rarible, NFT’lerin geleceğinin zincirler ortası olduğuna ve birlikte çalışabilirliğin akıcı, başarılı bir NFT ekosisteminin anahtarı olduğuna inanıyor. Birçok alternatif blok zincirinin, eşsiz teklifleri için NFT alanında, bilhassa de düşük maliyetleri ve pay delili doğrulaması yoluyla güç açısından verimli para basma süreci için Tezos’ta cazibe bulduğunu gördük.

Kullanıcılar, eski oyun tertibi Ubisoft’un Digits isimli oyun içi metaverse koleksiyonlarından başlayarak, yeni Tezos NFT’leri basabilir, satın alabilir ve satabilir. Ayrıyeten ikincil piyasada ticaret yapabilir. Rarible, özel mukaveleler yoluyla yeni koleksiyonlar basmayı ve daha evvel Tezos’ta var olan ithal koleksiyonlar için telif fiyatı ayarlamayı planlıyor. Falin, “Rarible kullanıcıları, sağlam Tezos ağında bulunan daha geniş bir dizi NFT projesine yatırım yapmanın keyfini çıkarırken, pazarımızda gelişmiş bir tecrübeden faydalanacaklarını” umduğunu da kelamlarına ekledi. Bu iştirakin tesirinin fiyatlar yansıması da uzun sürmedi. Yazım sırasında Rarible %9 artışla 14.04 dolardan süreç görüyor iken, Tezos %4,2 artışla 4.49 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.