Alt Coin

Bu Altcoin’den NFT Atağı Geldi: Fiyat Haberle Pik Yaptı!

BSC tabanlı oyna-kazan oyun platformu Everest Coin (EVCoin), özel NFT koleksiyonlarını kendi platformunda piyasa sürmeye hazırlanıyor. Altcoin projesi ayrıyeten bir dizi iştirakini ve ödül havuzlarını tanıttı. İşte detaylar ve son fiyat hareketleri…

Coin (EVCoin) NFT pazarını başlattı

Projenin gerisindeki grup tarafından gün içinde paylaşılan resmi duyuruya nazaran, Everest Coin’in NFT pazarı yayınlandı ve bir dizi altcoin projesiyle iştirake imza attı. Ayrıyeten, iştirakçileri bekleyen 10.000 dolarlık ödül havuzu da lansmanla birlikte duyuruldu.

Everest Coin, Kasım 2021’de, oyuncuların merkezi olmayan bir formda para kazanabilecekleri GameFi modülünü tanıttı. Başarılı ödül mekanikleri ve lansman eşliğinde Everest Coin (EVCoin), kısa müddette milyonlarca GameFi meraklısını bünyesine katmayı başardı. Projenin Afrika ve Orta Doğu sorumlusu Haastrup Olufemi, Everest Coin’in oyun segmentindeki anlatıyı değiştirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor:

Şu anda CryptoKitty ve Axie infinity üzere öteki yerleşik oyna-kazan projelerini yenmek için uğraşıyoruz. BSC’de bir trilyon token arzının piyasaya sürülmesiyle ihtilal niteliğindeki projemiz, eşsiz ekonomik modeli, yüksek oynanabilirliği ve karşı konulmaz ödül sistemi nedeniyle GameFi dünyasını alt üst ediyor.

Altcoin fiyatı haberlere olumlu reaksiyon verdi

Everest Coin’n yeni başlatılan NFT pazarı çok sayıda oyun içi karakter ve enstrümanlarla bir dizi token’e konut sahipliği yapıyor. Ayrıca, dünya başkanı NFT koleksiyonları Bored Apes Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club’ın üstünlüğüne meydan okumak için Everest Coin’in (EVCoin) geliştiricileri Bored Yeti Club airdrop’u duyurdu. Bu gelişmelerle EVCoin’in 24 saatlik süreç hacmi ATH’si 0.00002285 dolarda pik yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.