Alt Coin

Bu Altcoin’den Web 3.0 Hamlesi Geldi: Fiyat Tırmanışa Geçti!

Solana (SOL) rakiplerine göre daha kısa sürelerde ve uygun maliyetli işlemler gerçekleştirebiliyor. Saniyede 65.000 işlem yapabilen Blockchain ağı, NFT sektörüne hızla uyum sağlayarak Aurory ve SolPunks gibi bir dizi başarılı projeye ev sahipliği yaptı. Altcoin projesinin arkasındaki ekip Solana LABS’ın yatırım kolu Solana Ventures ise Griffin Gaming Partners ve Forte ile Web 3.0 alanına 150 milyon dolar yatırım yapacağını duyuruyor. Solana (SOL) fiyatı da bu haberle piyasa genelinden bağımsız tırmanışa geçti. İşte ayrıntılar…

Web 3.0 alanına 150 milyon dolar yatırım yapılacak

Blockchain kullanarak video oyunları için ekonomik teknolojiler geliştiren Forte şirketi, geçtiğimiz saatlerde Twitter hesabından Solana Ventures ve Griffin Gaming ile ortaklığını duyurdu:

Geliştiriciler, oyuncular ve hayranlar için daha adil ve sürdürülebilir bir ekosistem tanımlamaya ve oluşturmaya devam etmede Solana ve Griffin Gaming Partners ile ortak olmaktan onur duyuyoruz.

Şirketler Web 3.0 hamlesine 150 milyon dolar ayırıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Solana Ventures 2021 Kasım ayında FTX ve Lightspeed ile ortak yürüttüğü 100 milyon dolarlık fondan sonra 3 şirketin son ortaklığı Solana ekosistemine yapılan en büyük ikinci yatırım olacak. Böylece, yatırım yapan şirketlerden Griffin Gaming’in oyun ve Web 3.0 yatırımları 400 milyon doları aşıyor. Dünyanın önde gelen oyun ve teknoloji şirketlerinden Griffin’in bu hamlesine Solana fiyatı olumlu tepki verdi. İşte fiyat hareketleri…

Solana fiyatı piyasa düşüşünden ayrıştı!

Solana (SOL) fiyatı duyuruyla aynı zamana denk gelen %10 tırmanışa başladı. SOL fiyatı genel piyasa düşüşe rağmen son 24 saate %2.48 yükselişle 163.01 dolardan işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.