Alt Coin

Bu Altcoin’e Kurumsal Para Akıyor! “Parabolik Ralli Olabilir”

Analistler, kurumsal sermaye akışı arttıkça Ethereum (ETH) ’da parabolik bir fiyat rallisini kestirim ediyor. Ethereum (ETH)’un kurucu ortağı Vitalik Buterin kısa mühlet evvel Ethereum (ETH)’un rakiplerinden daha merkezi olmadığını savundu. Analist Benjamin Cowen, altcoin uzun yatay hareketi sona erdirdikten sonra Ethereum (ETH) fiyatında olası bir kırılma öngördü. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Altcoin projesine kurumsal para yağıyor

Öncü altcoinin kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum’da zincire bir blok eklemek için gereken müddetin gelecekte azalmasını beklemiyor ve altcoinin rakiplerinden daha merkezi olmadığını savunuyor. Yükseliş trendi korunursa, Ethereum fiyatı parabolik bir ralliye girebilir görüşünü savunuyor Cowen. Analist Benjamin Cowen, parabolik Ethereum fiyat rallisini kestirim ediyor. Yakın tarihli bir Reddit iş parçacığında, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, blok vaktini daha süratli hale getirmenin ağın ademi merkeziyetçiliğini tehdit edebileceğini savunuyor. Öte taraftan, son derece merkezi bir ağa sahip değerli bir rakip olan Solana, örneğin en büyük altcoin üzerinde büyük bir ekonomik avantaja sahip görünüyor.

Analist Benjamin Cowen, Ethereum fiyat trendini kıymetlendirdi ve altcoin’de patlayıcı bir ralli öngördü. Bir sonraki hardfork, düşük süreç fiyatları ve Ethereum’a daha yüksek kurumsal yatırım haberleri, yatırımcıların yükseliş görünümünü körükledi. Analist, Ethereum fiyatının uzun yatay gidişatı geride bıraktığını ve 7000-8000 dolar hedeflemeye hazır olduğunu belirtiyor. Cowen diyor ki:

Diyelim ki bu düşüş trendinden yaza kadar çıkarsak ve evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine geri dönersek ve akabinde Ethereum patlar ve daha yüksek trendlere başlarsak, tahminen 7.000-8.000 dolar düzeyine çıkarız. Ve sonra yarım yıl boyunca yatay gitmemiz gerekiyor.

Geçen haftaki kan banyosundan kurtulan Ethereum fiyatı 3.000 doları geçti ve geçen hafta %10 çıkar sağladı. Bir kripto para ünitesi analisti ve traderı olan @kingthies, mevcut yükseliş trendinin yörüngesi devam ederse Ethereum fiyatının 3.600 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Fxstreet kripto analistleri, Ethereum fiyatının 3.000 doların altına düşmesi durumunda boğaları tasfiye edebileceğini kestirim ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.