Kripto Haber

Bu Altcoin’e Milyar Dolarlık Fon: Fiyat Sıçradı!

Binance Coin (BNB), 1 milyar dolarlık büyüme fonu duyurusuyla yüzde 10 arttı. Binance Coin, popüler altcoin projesi Binance’in 1 milyar dolarlık devasa bir fonun başlatıldığını açıklamasının ardından coştu.

Bu altcoin zıpladı

Binance Coin’in (BNB) fiyatı yaklaşık %10 arttı ve gün içi en yüksek 433 dolara ulaştı. Bu, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Binance Akıllı Zincir (BSC) ekosistemini geliştirmek için 1 milyar dolarlık bir fon başlattığını duyurmasının ardından geldi. Yukarıda bahsedilen toplamın yüzde ellisi, merkezi olmayan oyun bilgi işlemi ve sanal gerçekliğin geliştirilmesi için ayrılmış durumda. En Değerli Oluşturucu (MVB) programının bir parçası olarak hackathon’lara ve sponsor geliştiricilere toplam 300 milyon dolar tahsis edildi.

1 milyar doların geri kalan kısmı yetenek geliştirme ve likidite teşvik programı için kullanılacak. Nihai hedef, BSC‘yi gerçek hayattaki kullanım durumları ile “en kapsayıcı” blockchain yapmaktır. Bu program, BSC’yi dünyadaki en kapsayıcı ve kullanılan blockchain altyapısı haline getirmeye bir adım daha yaklaştıracak ve herkes için yeni Değer İnterneti’ni yaratacaktır. BNB’nin fiyat artışı, bazı altcoin’ler için geçici bir rahatlama sağladı ve Bitcoin‘in hakimiyetini aşağı çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.