Alt Coin

Bu Altcoin’ler Binance Piyasalarını Patlattı: İşte Ayrıntılı Liste!

Kripto paralarla alakalı çeşitli tahliller sunan CryptoDiffer, 26 Ocak itibariyle Binance’te en çok aranan 15 coin projesinin listesini paylaştı. Binance, süreç hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olarak karşımıza çıkıyor. Kriptokoin.com olarak Binance üzerinden en çok aranan altcoin projelerini inceliyoruz…

Binance (BNB)’te çok aranan altcoin, kendi kripto parası oldu

Temmuz 2017’de süreçlere başlayan Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. CryptoDiffer’ın paylaştığı infografiğe nazaran Binance’te trend olan coinler listesinde, kendi kripto para üniteleri olan Binance Coin (BNB) oldu. BNB’nin borsadaki hacmi %31 oldu. Listenin ikinci sırasındaki altcoin ise LUNA piyasa bedeline nazaran dokuzuncu ve borsadaki hacmi %25 oldu. Üçüncü sıradaki altcoin ise son vakitlerde tekrar gündeme oturan Cardano (ADA). Cardano piyasa kıymetine nazaran altıncı sırada yer alıyor. Piyasa pahasına nazaran birinci sıra bulunan amiral gemisi BTC listenin lakin dördüncü sırasında yer alabildi. Piyasa pahasına nazaran BTC’yi ikincilikle takip eden Ethereum (ETH) CryptoDiffer’in listesinde de çabucak BTC’nin ensesinde. Dogecoin katili olarak ünlenen tanınan göğüs coin SHIB ise listemizin altıncı sırasını işgal ediyor. Yedinci sıradaki altcoin ise FTM, piyasa pahasına nazaran ise lakin 25. sırada.

CryptoDiffer’in en çok aranan coinler listesinde sekizinci sırada Solana (SOL) yer almakta. MATIC ise çabucak onun peşinden geliyor ve borsadaki hacmi ise %18. Onuncu sırada ise DOT var %20’lik hacim ile. Dogecoin on birinci sırada ve piyasa bedeli olarak da on birinci sırada yer alıyor. On ikinci sırada ise AVAX var %17’lik hacmiyle. ATOM, NEAR ve MANA ise Binance borsasında en çok aranalar listesinde sırasıyla 13, 14 ve 15. sırada yer almaktalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.