Bitcoin

Bu DeFi Altcoin’i Tanınan Borsaya Girdi: Fiyat Uçtu!

Düşük sermayeli bir DeFi altcoin projesi, genel kripto piyasası trendine uyuyor. Altcoin’in tanınan bir borsadan takviye aldıktan sonra bu hafta fiyatı güçlü arttı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

DeFi altcoin projesi, yeni bir borsaya giriyor!

Singapur merkezli Crypto.com, Pazar günü taşınabilir uygulamasında piyasa bedeline nazaran 1275. sıradaki kripto para olan Tectonic’i (TONIC) listeledi. Tektonik, kendisini “pasif getiri elde etmek ve anında dayanaklı kredilere erişmek için zincirler ortası bir para piyasası” olarak adlandırıyor. Projenin protokol tokeni olan TONIC, idare ve stake için kullanılır. Crypto.com, tokeni ilk olarak bu ayın başlarında web sitesinde listeledi.

Cronos Blockchain’i üzerine inşa edilen Tectonic, bu hafta Twitter’da, bilgisayar korsanlarını kodu gözden geçirip sistemlerdeki rastgele bir güvenlik açığını keşfettikleri için ödüllendiren bir platform olan Immunefi ile çalıştığını da duyurdu.

Protokol güvenliği her vakit 1 numaralı önceliğimizdir. Bugün, Tectonic akıllı kontratlarının ve fiyat oracle’lerinin artık immunefi’de cronos_chain Bug Bounty Programı kapsamında olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Altcoin fiyatı listelemeyle fırladı!

TONIC, listelenmeden evvel 0.00000044 dolar civarında süreç görüyordu ve o vakitten beri %80’den fazla bir fiyat artışıyla 0.00000095 dolara kadar yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.