Alt Coin

Bu DeFi Coin’i Değerli Bir Duyuru Yaptı: Fiyatı Haberle Fırladı!

DeFi coin projesi Yearn Finance (YFI), bu hafta kripto piyasasında en yeterli performans gösterenlerden biri olarak ortaya çıktı ve yalnızca dört günde %46’nın üzerinde bir artışla 29.100 doların üzerinde iki haftanın en yüksek düzeyine ulaştı. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Dört günlük boğa koşusunu içeren YFI günlük fiyat tablosu / Kaynak: TradingView

Geri alım yapan DeFi coin projesinin fiyatı sıçradı

Karlar, öncelikle Yearn Finance’in, YFI tokeninin iktisadını düzgünleştirmek için bir topluluk oylamasına cevap olarak, Kasım ayından bu yana YFI’yi toplu olarak geri satın aldığını açıklamasıyla meydana geldi. Merkezi olmayan varlık idaresi platformu, 282,40 YFI’yi token başına ortalama 26.651 ABD doları (toplam 7,50 milyon doların üzerinde) satın aldı.

Ayrıyeten Yearn Finance, Hazinesinde 45 milyon dolardan fazla tasarruf sağladığını ve ‘her zamankinden daha güçlü’ yararları olduğunu kaydetti. Sonuç olarak, gelecekte daha fazla YFI tokenini geri almak için gelirini dağıtabilir.

Aktivist teşebbüs fonu Cinneamhain Ventures’ın ortağı Adam Cochran, Yearn Finance’in, yatırılan dijital varlıkların paha tahakkukunu en üst seviyeye çıkaran amiral gemisi akıllı tasarruf hesabı hizmeti olan Vaults’tan toplanan fiyatlarla, yılda yaklaşık 100 milyon dolar kazandığını belirtti.

Analist ayrıyeten, Yearn’in 781 milyon dolarlık piyasa pahasına karşılık kilitli toplam kıymette (TVL) 5 milyar dolardan fazla para çektiğini vurguladı. Bununla birlikte, Yearn Finance protokolü TVL başına en yüksek fiyatlardan birini kazanarak gelecekte token geri alım stratejisini sürdürmek için kâfi likidite sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.