Alt Coin

Bu Göğüs Coin, Binance ve Coinbase’de Listelenmek İçin Bastırıyor!

SHIB rakibi Floki Inu, Binance ve Kraken listelerini zorluyor. Floki için bu en güzel borsalardan rastgele birinde listelenebiliyor olmak göğüs coin projesinin benimsenmesi için dev bir adım manasına geliyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Göğüs coin listelenme çabasında

Köpek temalı bir göğüs parası olan Floki Inu, Twitter’da neredeyse her gün trend olmaya devam ediyor. Öte yandan, tokenin kıymeti günden güne bedel kaybediyor ve 04 Kasım 2021’de kaydedilen tüm vakitlerin en yüksek fiyatı olan 0,003437 dolardan neredeyse %-66,69 kayıp yaşıyor. Lakin tekrar de Floki Inu takımı projeden emin ve kısa müddet evvel takipçilerinden change.org’da Binance listelenmesi için dilekçeyi şu başlıkla imzalamalarını istedi: “Binance için Floki Inu’yu listeleme zamanı!” Binance, abartılı paraları listeleme konusunda son derece titiz. Bu nedenle Floki’nin evvel Binance’de listelenmesi ve akabinde Coinbase’in takip etmesi ihtimali var görünüyor.

Bu yazı yazılırken 24.420 kişi dilekçeyi imzalamıştı. İmzalar 25.000 imzaya ulaşırsa Change.org’da en çok imzalanan kampanyalardan biri olacak. Buna ek olarak, FLOKI grubu ayrıyeten Coinbase listelemesiyle ilgili olarak “Floki Inu Coinbase’de listelenecek” başlıklı bir imza kampanyası başlattı. Floki Inu ayrıyeten takipçilerinden Kraken’de listelenmek için bir dilekçe imzalamalarını istiyor. Kraken, Doge ve SHIB’yi zati listelemişti, bu nedenle Kraken’in Floki’yi listelemesi ihtimali var. Son vakitlerde, Pazartesi günü, BitGlobal Floki’yi listeledi ve bir “FLOKI Süreç Yarışması” düzenledi. Borsa, ödül olarak 10.000 dolar paylaşma kelamı verdi.

Floki Inu hakikaten ana akım olmaya çalışıyor. Takım, Floki’yi daha geniş bir kitleye ulaştırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor üzere görünüyor. Bu borsalardan rastgele biri tarafından listelenmek, göğüs coin için yeni umutlar açacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.