Alt Coin

Bu Göğüs Coin, Çöküşe Karşın Top 10’a Girdi!

Önder göğüs coin Dogecoin, piyasa pahasına nazaran birinci on kripto para ünitesini bir sefer daha ziyaret etti. Dogecoin yaklaşık iki ay sonra top 10’a geri döndü. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Başkan göğüs coin Dogecoin, bastırılmış piyasada birinci 10’a geri döndü!

Önder göğüs coin Dogecoin (DOGE), neredeyse iki aydır birinci kere birinci on kripto para ünitesi listesine geri döndü. Orjinal göğüs coin, şu anda 18 milyar dolar kıymetinde bir piyasaya sahip. 22 Ocak’ta Dogecoin, kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte bir çöküş yaşadı. En düşük düzeyinden %20’den fazla toparlanmadan evvel 2021 Nisan ortasından bu yana en düşük düzey olan 0.12 dolara kaydı.

Polkadot (DOT), ikna edici bir toparlanma gerçekleştiremedikten sonra 11. sıraya geriledi. DOGE, Aralık 2021’in başlarında birinci 10’dan ayrıldı. Terra (LUNA) tarafından yerinden edildi. Terra yazı yazarken 64 dolar ile süreç görüyor ve dokuzuncu sırada yer alıyor. Geçen Ocak ayında Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk tarafından körüklenen büyük bir ralli sırasında, Ocak ayından bu yana birinci kere birinci ona geri döndü. 8 Mayıs’ta fiyatı 0,73 dolarla tepe yaptı.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.