Alt Coin

Bu Göğüs Coin Çöküşte Bile Uçtu: Yüzde 5.367 Yaptı!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) akabinde bir öteki göğüs coin projesi Shibnobi (SHINJA), bu günlerde yatırımcıların, bilhassa de yatırımlarından kısa müddette harikulâde bir getiri arayanların büyük ilgisini çekiyor. Kripto piyasasındaki çöküş esnasında bile SHINJA, harikulâde yükseldi. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Göğüs coin piyasasına süratli giriş yapan yeni bir token

Bu yeni ortaya çıkan token, fiyatını yükseltmeye devam eden ve her hafta tüm vakitlerin en yüksek fiyatlarına (ATH) ulaşmasını sağlayan, global kripto piyasasındaki genel yaygın satışları daima olarak görmezden gelen SHIB topluluğundan dayanak alıyor. Kasım 2021’deki lansmanından bu yana, SHINJA fiyatı Aralık ayında %600’lük göz kamaştırıcı karlar gösterdi ve şu anda bilinen en eski fiyatından %5367,7’den fazla ve kripto piyasasının makus bir formda düştüğü Ocak 2022’de %123 arttı.

Oyundaki bu büyük dolanım arzına karşın, 17 Aralık’ta SHINJA, 1 milyar dolarlık Piyasa Bedelini birinci kere aşabildi. Bu, token’in 30 günden daha kısa bir müddette bu devasa milyar dolarlık piyasa pahasına ulaşmasıyla tarihe damgasını vuruyor. Bu dönüm noktasının akabinde göğüs coin, satın alma baskısı ile artan ve sonunda fiyatını yeni haftalık en yüksek düzeylere taşıyan yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı.

Amerikalı aktör, senarist, stand-up komedyeni ve televizyon imalcisi James Harvey Kennedy, kasabadaki bu yeni göğüs coin projesinin yılmaz bir savunucusu üzere görünüyor ve SHINJA’ya inanıyor. Bir tweet’inde SHINJA’nın süratle “En Çok Aranan Kripto Para” haline gediğini söylüyor.

SHINJA ayrıyeten çok kısa müddette dört tanınmış Merkezi borsada listelenen birinci token. SHINJA, LBank, Bitmart, Hotbit ve ProBit Global’de listelenmiş durumda. Birçok trader, token’in bir sonraki Dogecoin yahut Shiba Inu olabileceğine ve bir sonraki Bull Run sırasında büyük karlar elde edeceğine inandıkları için token’de erken bir konum aldı. SHINJA tokeni piyasada yeni ve kazanımlar hype’a dayanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.