Alt Coin

Bu Göğüs Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni!

Tanınan göğüs coin projeleri Dogecoin ve Shiba Inu Perşembe gecesi sessiz kalsa da, piyasa pahasına nazaran 4053.sıradaki WalterInu (WINU), 7 Ocak’taki %142’lik yükselişle köpek temalı rakiplerini geride bırakıyor. Bu yazıda, WalterInu’ya dair istatistiklere ve son fiyat hareketlerine göz atalım.

7 Ocak’ın göğüs coin patlaması: WalterInu (WINU)

WalterInu (WINU) son 24 saatlik vakit dilimlinde %142 arttı ve yazının yazıldığı sırada 0.000005204 dolardan süreç görüyor. Köpek temalı kripto, Bitcoin’e karşı %145, Ethereum’a karşı %150’den fazla paha kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %0,51 düştü ve yazının yazıldığı sırada 0.1564 dolardan süreç görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu, birebir süreçte %1.14 düşüşle 0.00002956 dolara geriledi. Aşağıdaki grafik WINU token’in 7 Ocak performansını gösteriyor.

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız, Shiba Inu’nun (SHIB) adres aktifliğine dair son bilgilere buradan göz atabilirsiniz.

WalterInu nedir?

WalterInu, sahibi Victoria Leigh’in fotoğrafını Twitter’da yayınlamasından sonra 2018’de tanınan bir internet köpeği meme’i haline gelen bull terrier Nelson’dan ilham alıyor. Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürülen kripto para, Perşembe günü erken saatlerde ATH düzeyi 0,000007076 doları kaydetti. Göğüs token’in gerisindeki proje, NFT’ler ve satın almak için “peluşlar” halinde koleksiyonları tanıtmayı planladığını söylüyor.

Projenin CoinMarketCap metnine nazaran Walter Inu, birinci günlerinde 24 saatten kısa bir müddette Twitter’da 1000 takipçi kazandı. Walter’ın ardındaki fikir, kripto topluluğuna yeni bir moda sembolü ve “Walter” isimli yeni bir marka tanıtmak ve gelecekte “Walter”ı, tüm blokajlarda çeşitli yardımcı programlarla genişletilecek formda kavramsallaştırmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.