Alt Coin

Bu Göğüs Coin İçin Yarın Büyük Gün: Borsalar Destekliyor!

Göğüs coin projeleri DAO yapısını geçiş sürecini hızlandırıyor. Hacim devlerinden Shiba Inu (SHIB), 31 Aralık tarihli blog gönderisinde Shiba’ya ilişkin bir DAO başlatacağını duyurmuştu. Son gelişmelerde, merkezi kripto borsalarının da destekleyici FLOKIDAO, en yakın vakitte DAO token fonksiyonelliğini topluluğuna sunmayı planlıyor.

Göğüs coin DAO yapısına bürünüyor

Floki Inu’nun (FLOKI) Twitter hesabı, (yarın) 22 Ocak’ta Floki’nin DAO’ya geçişine başlayacağı haberini paylaştı. Kripto borsaları yükseltmeyi desteklemeyi planlıyor. Medium’da yayınlanan bir blog yazısı, bu yükseltmenin neden değerli olduğunu ve Floki Inu platformuna ve topluluğuna neler katacağını açıklıyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Shiba Inu (SHIB) grubunun 31 Aralık tarihli DOGGY DAO duyurusunun ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

FLOKI için potansiyel CEX listeleri ve daha fazla merkeziyetsizlik

FLOKI blogundaki makaleye nazaran, DAO’ya geçiş, kripto para ve ekosistem için daha fazla merkeziyetsizlik sağlayacak ve potansiyel olarak Floki Inu’nun merkezi kripto borsalarında (CEX’ler) listelenmesine müsaade verecek. DAO, topluluk üyeleri tarafından toplu olarak sahip olunan ve yönetilen merkezi olmayan özerk tertip manasına gelir. DAO’lara ait kararlar oylama yoluyla alınır, DAO tokenları, kuruluşun daha da gelişmesini finanse etmek için üyeler tarafından satın alınabilir ve DAO token sahipleri ayrıyeten kripto borsalarındaki süreç hacminden sabit bir yüzde alır. Bu nedenle, bu çeşit kripto para ünitelerini tutmak, bir şirketin pay senetlerini tutmakla karşılaştırılabilir. Ayrıyeten FLOKI grubu, Floki Inu’yu bir DAO’ya dönüştürmenin, benimsenmesini artıracağına ve en üst sıradaki kripto para ünitelerinden biri olma bahtını artıracağına inanıyor.

  • Şu anda tanınan DAO tokenlar ortasında UNI, MAKER, DASH, SUSHI, ZRX, AAVE ve COMP bulunmaktadır.

Yükseltme 22 Ocak’ta başlıyor

Yükseltme, 22 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek ve yaklaşık 48 saat sürecek. Grup, süreç başlar başlamaz daha fazla detay sağlanacağını paylaştı. Geliştiriciler, FLOKI sahiplerinin bu DAO geçişinin birinci kısmına katılmak için rastgele bir süreç yapması gerekmediği konusunda uyarıyor. FLOKI’nin listelendiği tüm CEX’ler yükseltmeyi destekleyecek, bu nedenle topluluk tarafından tutulan FLOKI, ister bir borsada ister borsa dışı cüzdanda tutulsun, kapsanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.