Alt Coin

Bu Göğüs Coin, SHIB ve DOGE’u Devirdi: Yüzde 4.600 Yaptı!

Bitcoin 43.000 dolar bölgesini geri kazanırken, göğüs coin projelerinin birinci 10 adaylığı tartışılıyor. Salı günü, Fed Lideri Jerome Powell’ın açıklamalarının akabinde kripto para piyasası yükselişe geçti. BTC kıymetine 900 dolardan fazlasını katarken, DOGE %4.20 düşüşle ve SHIB %5 yükselişle reaksiyon verdi. Bu yazıda, birebir süreçte %4.600’den fazla fırlayan Shiba Hunter’da (SHUNT) neler olup bittiğine göz atalım.

Günün göğüs coin patlaması: Shiba Hunter (SHUNT)

Shiba Hunter (SHUNT) son 24 saat içinde %4.600 arttı ve yazının yazıldığı sıralarda, CoinMarketCap datalarına nazaran 0.00000001711 dolardan süreç görüyor. Göğüs token, Bitcoin’e karşı %1.380, Ethereum’a karşı %1.340’tan fazla paha kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %4’den kıymet kaybetti ve yazım sırasında 0.1558 dolardan süreç görüyor. Kendi kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu, 24 saatlik devirde neredeyse %5 artarak 0.1558 dolara yükseldi.

Shiba Hunter (SHUNT) neden yükseldi?

Shiba Hunter, kendisini oyuncuların görüntü oyunları oynamaktan zevk alırken gelir elde etmelerini sağlayan, karakter tabanlı bir animasyon oyunu olarak tanımlıyor. Oyunun Şubat ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. PancakesSap üzerinden satın alınabilen göğüs token, Twitter’da CoinMarketCap ve CoinGecko’da yeni listelendiğini duyurdu. CMC bilgilerine nazaran SHUNT, listeleme akabinde son 24 saatlik kazanımını %4.600’e ulaştırıyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Fed Lideri Jerome Powell’ın bu yılın varlık alımlarını Mart ayında sonlandırılacağını ve kripto paralarla ilgili yasanın hazırlık basamağında olduğunu paylaşmasının akabinde kripto piyasası yükselişe geçti. Bu ivme şu anda BTC’de 43.000 dolar ETH’de 3.200 dolar bölgelerinde konsolide olurken, başta Cardano (ADA) ve Terra (LUNA) %8 yükselişle birinci 10 altcoin ortalama %5 ile yükseliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.