Alt Coin

Bu Göğüs Coin, SHIB’i Geçti! Bakın Balinalar ise Ne Yapıyor

Shiba Inu, Baby Doge Coin’e karşı: BabyDoge, sahip olunma açısından tanınan göğüs coin Shiba Inu’yu aşmış görünüyor. Baby DogeCoin (BabyDoge), Shiba Inu (SHIB) sahiplerini geride bıraktı. Haber, Baby Doge Coin’in resmi Twitter hesabı tarafından tweet yoluyla açıklandı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Göğüs coin projeleri kapışıyor

BscScan bilgilerine bakıldığında, Baby Doge Coin‘in şu anda 1.119.507 sahibi varken, Shiba Inu’nun toplam sahip sayısı 1.116.713 olarak görünüyor. Baby DogeCoin’in son vakitlerde popülerlik kazandığına kuşku yok. Bununla birlikte, Shiba Inu, Baby Doge Coin’e nazaran birçok rekabet avantajına sahip olduğundan, “Balinalar” BabyDoge’a kıyasla Shiba Inu’yu (SHIB) tercih ediyor. SHIB’in bu bağlamda rekabet avantajlarından birkaçı şöyle sıralanabilir:

  1. Shiba Inu’nun ekosisteminin kendisi (SHIB, BONE ve LEASH).
  2. Shiba Inu’nun toplam arzı Baby Doge Coin’e kıyasla çok daha az.
  3. NOWPayments, Newegg, Shiba Coffee Shop, Bigger Entertainment üzere en kıymetli işletmeler Shiba Inu’nun “topluluk yanıklarını” destekliyor.
  4. Shiba Inu, “Shibarium” ismiyle blockchainini başlatmaya yakın. Shibarium’un gas fiyatları sıkıntısını çözdüğü ve büyük olasılıkla sıfıra yakın olduğu söyleniyor.

Shiba Inu, Avustralyalı oyun stüdyosu PlaySide ile esasen ortak olduğu ve Activision’da Eski Lider Yardımcısı William Volk’un atanması yatırımcıların ilgisini çektiği için yakında NFT Game‘i piyasaya sürmeye de yakın. Shiba Inu ayrıyeten Shiba Inu Oshiverse’nin lansmanını duyurdu ve daha fazla heyecana neden oldu. Shiba Inu (SHIB) artık AMC Theatres, NOWPayments, Newegg, vb. üzere birçok tanınmış kuruluş tarafından bir ödeme prosedürü olarak kabul edilmektedir. Babydoge elbet önemli bir benimsenme alıyor; Takım ayrıyeten kimi önemli baby doge yakmayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.