Alt Coin

Bu Göğüs Coin’den Kritik Duyuru: Balinalar Alıma Başladı!

Nisan 2021’de oluşturulan öteki bir göğüs coin olan Kishu Inu (KISHU), geçtiğimiz gün fiyat artışı yaşadı. Bu sırada, WhaleStats’ten balinalara yönelik data geldi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları paylaşıyoruz…

Balinalar, göğüs coin alımı yaptı

Whalestats datalarına nazaran, geçtiğimiz gün boyunca Kishu Inu’nun (KISHU) fiyatı yüzde 7’den fazla artarak 0.000000002379’a yükseldi ve en büyük 1.000 ETH cüzdanı ortasında satın alınan birinci 10 tokendan biri haline geldi. Son 24 saat içinde Ethereum balinaları tarafından biriktirilen başka birinci 9 token ortasında Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Tether (USDT), SushiSwap (SUSHI), Wrapped Bitcoin (WBTC), Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Gala (GALA) ve Polygon (MATIC) yer alıyor.

Cuma günü, Kish Inu’nun (KISHU) grubu yaklaşmakta olan ‘Project K’ için bir teaser yayınladı. Fakat, projeyle ilgili tüm detaylar hala kamuoyuna açıklanmadı ve kimse grubun ne başlatacağını bilmiyor. Bir NFT pazarı mı çıkarılacak, büyük bir şirketle mi çalışılacak, Metaverse yahut DeFi atılımı mı yapılacak? 8 Aralık’ta KISHU takımı resmi Twitter hesaplarında “Project K, tüm “meme coin köpeklerini” şaşırtacak halinde bir paylaşımda bulundu.

Kishu takipçileri ve Kishu sahipleri, “K projesinin” onlar için ne getireceğini bekleyip görecek. Herkes heyecanla projeyle ilgili ayrıntıları bekliyor. Öte yandan, en büyük Ethereum balinaları tokena ilgi duymaya başladı. Etherscan.io bilgilerine nazaran Kishu Inu, 345.4 bin Twitter takipçisi ve coin’i tutan 251.368 hesapla güçlenmiş üzere görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.