Alt Coin

Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin Aşikâr Oldu: İşte Tahminler!

Devam eden piyasa düşüşünden sonra keskin bir geri dönüş beklenebilir mi? Kripto paraların birden fazla kırmızı bölgede olduğundan, yeni hafta kripto para piyasasında düşüş eğilimiyle başladı. Kriptokoin.com olarak bu hafta izlenecek 6 altcoin projesini (ETH, SOL, LUNA, ADA, DOGE ve SHIB) analist Denys Serhiichuk’un yorumlarıyla dikkatlerinize sunuyoruz.

İzlenecek altcoin projeleri

ETH/USD. Geçen pazar, alıcılar 3.400 dolarlık direnci kırmaya çalıştı, lakin alım hacimleri ortalamanın altındaydı ve Ethereum (ETH) fiyatı bunu test edemedi. Bu sabah itibariyle parite iki saatlik EMA55 takviyesine geri döndü, lakin faal satış fiyatı bu hareketli ortalamanın altına itiyor. Analiste nazaran, bugün ayılar 3.200 dolar düzeyini kırarsa, yakın gelecekte parite 3.000 dolar düzeyine geri dönebilir. Ethereum, yazım vaktinde 3.220 dolar civarında süreç görüyor.

ADA/USD. Son gün içinde oran %7,75 arttığı için Cardano (ADA) bugün tek kazanan oldu. Dayanak düzeyinin 1.072 dolarda test edilmesinden sonra, boğalar ADA oranını evvelki direnç bölgelerine almaya hazır görünüyor. Böylelikle büyüme, artan süreç hacmiyle destekleniyor, bu da fiyatı daha da yükseltme bahtının yüksek olduğu manasına geliyor. Bu olursa, geri dönüşün mümkün olduğu en yakın düzey, 1.932 dolardaki mor işarettir. Cardano, yazım vaktinde 1.53 dolardan süreç görüyor.

LUNA/USD. LUNA, Bitcoin’in (BTC) düşüşünü takip etti ve oranı %5,40 azaldı. Günlük grafikte LUNA, hayati bölgeyi 90 dolar civarında test edemedi. Analiste nazaran, ayı baskısı devam ederse ve alıcılar 80 doları tutamazlarsa, likidite alanının da bulunduğu 70,48 dolardaki son dayanak düzeyine düşüşün devam etmesi beklenebilir. LUNA, basın vaktinde 79.67 dolardan süreç görüyor.

Solana kan kaybetmeye devam ediyor

SOL/USD. LUNA’nın düşüşünü %5,38 düşüşle tanınan altcoin Solana (SOL) izledi. Fiyat düşüşüne karşın SOL, 159 dolar civarındaki likidite bölgesi ortasında dar bir aralıkta süreç görüyor ve bu da direnç ve 130 dolarlık dayanağa hizmet ediyor. Şu anda, oran kanalın ortasında yer alıyor, bu da ne boğaların ne de ayıların hakim olduğu manasına geliyor. Lakin fiyat kısa mühlet içinde 150 dolara geri dönemez ve bunun üzerine sabitlenmezse, dayanak düzeyinin testini yakında görme talihi var. SOL, yazım vaktinde 139.5 dolardan süreç görüyor.

DOGE/USD. Göğüs paraları piyasanın düşüşüne direnemedi ve DOGE oranı neredeyse %5 düştü. Oran, direnç düzeyini 0.2204 dolarda neredeyse test ettikten sonra, ayılar inisiyatifi ele geçirdi ve fiyatı daha acil bir formda zorlamaya başladı. Şu anda oran, 0.17 dolar civarında en fazla likiditenin bulunduğu bölge civarında bulunuyor. Analiste nazaran, günlük mum 0.16 doların altına sabitlenirse, yakında 0.10 dolara bir düşüş beklenebilir. DOGE, yazım vaktinde 0.1687 dolardan süreç görüyor.

SHIB/USD. SHIB’nin oranı dünden bu yana %3,78 düştü. SHIB, 0.000033 dolar işaretini test ettikten sonra alanı 0.000030 doların üzerinde tutamadı. Hiçbir şey değişmezse, satıcıların baskısı devam edebilir ve fiyatı 0.00002537 dolardan son düzeye taşıyabilir. Bu türlü bir senaryo hafta sonuna kadar geçerlidir. SHIB, basın vaktinde 0,00002903 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.