Alt Coin

Bu Metaverse Coin, Balinaların Favorisi Oldu: Süratle Alıyorlar!

Ethereum balinaları bir dizi altcoin projesine yatırım yapmaya başladı. Bunlar, kripto alanının çeşitli nişleri ortasında yer aldı. Bununla birlikte, bu balinalar, tıpkı alanın geri kalanı üzere, metaverse coin projelerine giderek daha fazla yatırım yapıyorlar.

Balinaların favorisi olan metaverse coin: The Sandbox (SAND)

WhaleStats’tan alınan bilgilere nazaran Ethereum balinaları metaverse tokenı SAND ile ilgileniyor. Bir tweet’te, cüzdan takipçisi, tokenın birinci 1.000 Ethereum cüzdanı ortasında en çok süreç gören token haline geldiğini bildirdi. Bu unvanı elde ederek LINK’i devirdi ve en büyük yatırımcıların ilgisinin arttığına dair sinyalini verdi. Yalnızca token ticareti yapmanın yanı sıra, Ethereum balinaları varlıklarını da artırıyor. WhaleStats, tek bir ETH balinasının, satın alma sırasında 4.385.536 dolar kıymetinde olan 635.585 SAND satın aldığını bildirdi. Toplamda, en güzel 1.000 ETH cüzdanı şu anda 237.478.480 dolar bedelinde SAND tutuyor ve bu cüzdanlar ortasındaki varlıklarda besbelli bir artış gösteriyor.

Rakip MANA, bir hafta boyunca ETH balinaları tarafından satın alınan en âlâ 10 token listesinde yer aldı. Metaverse tokenı, ortalama 30.168 token satın alma ölçüsüyle göğüs tokenı Shiba Inu’nun ardında 5. oldu ve ortalama dolar kıymeti 94.912 dolar oldu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere SAND ve MANA üzere Metaverse tokenları, toplumsal medya devi Facebook, Meta olarak tekrar markalaştığını açıkladığında büyük çıkışını yaptı.  Yatırımcılar bu sanal gerçeklik alanlarının bir modülüne sahip olmak için uğraşırken, metaverse’te ve mülk satın almak, süratle yatırım yapmanın önde gelen yollarından biri haline geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.