Alt Coin

Bu Metaverse Coin Büyük İştirakleri Duyurdu! İşte Ayrıntılar

Son devirde metaverse coinler ziyadesiyle dikkat çekiyor. Kıymetli bir metaverse coin olan The Sandbox (SAND) projesi son vakitlerde yatırımcıların gözdelerinden. Sandbox özünde, oyuncuların LAND (arsa) ismi verilen dijital yerleri satın alabilecekleri ve öteki kullanıcılarla paylaşmak için bunların üzerinde tecrübeler oluşturabilecekleri bir proje. Kriptokoin.com olarak Sandbox’ın son vakitlerde duyurduğu iştiraklere bakıyoruz. Yazım sırasında SAND %9 düşmüş olarak 5.05 dolar düzeyinden süreç görüyordu.

Tanınan metaverse coin yeni iştirakler peşinde

Sandbox, Wall Street Journal ve CNBC üzere ana akım medya tarafından metaverse’in önderi olarak lanse ediliyor. Tanınan metaverse coin, Mega City’i isimli projesini geliştirmek için Hong Kong’da müzik, cümbüş, finans ve oyun alanlarından birçok iştirake giriştiğini duyurdu. The Sandbox, önümüzdeki hafta yeni bir teşebbüs başlatıyor. Bu projeye nazaran kullanıcılar Sandbox’ın ortaklarının kıymetli sanal topraklarının yanında topraklar atın alma fırsatına kavuşacaklar. The Sandbox’ın sanal aleminde arsa satın alan kişi/kuruluşlardan kimileri şöyle sıralanıyor:

Adrian Cheng: Hong Konglu yatırımcı Adrian Cheng’in yaklaşık 20 milyar dolardan fazla bir serveti var. Satın aldığı “LAND”ın Mega City isimli projenin değerli merkezlerinden olacağı söyleniyor.

Sun Hung Kai Properties (SHK): The SandBox’a büyük bir ölçü fon ayırarak giren portföy teşebbüslerinden birisi. Bu teşebbüs metaverse projesinin blockchain boyutu ile ilgilenecek. Ayrıyeten SHK teşebbüsü projenin NFT koleksiyonlarından sorumlu olacak. Şirketin elde ettiği gelirler yardım temalı sivil toplum kuruluşlarına bağışlanacak.

PwC Hong Kong: PwC teşebbüsünün Hong Kong ayağı, The Sandbox’tan arazi satın alarak metaverse alanına adım atmış oldu.

TIMES CAPITAL: Bu şirket, CryptoPunks, Meebits başta olmak üzere The Sandbox’taki en değerli NFT koleksiyonundan sorumlu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.