Alt Coin

Bu Metaverse Coin İştiraki Duyurdu: Fiyatı Haberle Patladı!

Metaverse coin ve projeleri kıymetli fiyat artışları görmeye devam ediyor. 17 Ocak’ın en büyük karı, şu anda %130’un üzerinde artışla 18.44 dolardan süreç gören Avaxtars Token (AVXT) oldu. Bu yazıda, Avaxtars’a bakalım ve yükselişin neden kaynaklandığını görelim.

Avaxtars Token (AVXT) Nedir?

Ekim 2021’de piyasaya sürülen AVXT, Avalanche’ın C-Chain’i üzerine konseyi Avaxtars isimli oyna-kazan metaverse oyununun lokal kripto para ünitesidir. Avaxtar’lar NFT tabanlıdır ve oyunun her bileşeni “tokenleştirilebilir” ve Avalanche Blockchain üzerinde faaliyet gösterir. Her Avaxtar dijital olarak oluşturulur ve Avalanche ağının eşsiz ERC-721 NFT’si olarak kaydedilir. Oyun birebir vakitte NFT’lerin Dijital Genetik Kodunu (DGC) tahlil edebilen ve yeni 2. Jenerasyon Avaxtarlar oluşturabilen Şahsî Avaxtar Üretim Makinesi’ne (PAGM) sahip. Proje, kullanıcıların yeni Avaxtars ve AVXT tokenları kazanmalarını sağlayan bu sürece Avaxtar Farming ismini veriyor.

  • Oynamaya başlamak için, bir Avaxtar (AVXT) satın alması gerekiyor. Birinci Jenerasyon ve İkinci Jenerasyon Avaxtar’lar uygun fiyatlıdır ve maliyeti 5 ila 15 dolar ortasındadır.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse coin projesinin fiyatı neden yükseliyor?

Bugün Avaxtars, Avalanche ağındaki birinci toplumsal ağ olan Kaira Network ile iştiraklerini duyurdu. Kullanıcılar artık Avaxtar NFT’lerini Kaira Network platformuna bağlayabilir, içerik oluşturabilir ve toplumsallaşırken Kaira token kazanabilir. Paydaşlık, projeye yükseliş ivmesi sağlamaya yardımcı olsa da, Avaxtars’ın son fiyat artışının ana nedenlerinden biri, büyüyen bir ekosisteme sahip gerçek bir çalışan esere sahip olmasıdır.

Aşağıdaki grafik, AVXT tokenin geçen haftaya nazaran durumunu gösteriyor. Metaverse coin, yazım sırasında, 156.8 bin adet arzıyla 2.8 milyon dolar piyasa bedeline sahip. AVXT, aşağıdaki borsalarda listeleniyor:

  • Pangolin
  • TraderJoe
  • MEXC
  • YetiSwap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.