Alt Coin

Bu Metaverse Coin, Paydaşlık Duyurusu Yaptı: Fiyatı Fırladı!

Bu hafta, çift haneli fiyat artışlarına şahit olan birkaç metaverse coin projesi üstün performans sergiledi. Nakamoto Games şu anda yaklaşık %27’lik bir fiyat artışıyla yeşil tahtada birinci sırada. Kıymetinin neden arttığını anlamak için Nakamoto Games ve NAKA tokenine bir göz atalım.

Metaverse coin Nakamoto Games (NAKA) nedir?

Ekim 2021’de piyasaya sürülen Nakamoto Games, oyna-kazan oyunları etrafında bir ekosistem oluşturacak oyun platformu. Nakamoto Games, en şimdiki oyna-kazan kripto oyunları için tek noktadan hizmet verecek esnek bir Blockchain tabanlı oyun platformu başlatmayı planlıyor. Projenin emeli, App Store ve Google Play Store’un farklı taşınabilir oyunlar için platformlar olarak hizmet etmesine emsal halde, çeşitli Blockchain oyunları için portal olarak hizmet etmektir. Polygon (MATIC), metaverse coin ve oyunları için ülkü olan, süratli çıktı ve ucuz fiyatlar sağlayan Nakamoto Games’in temeli. Unity oyun motoru, platformun oyunlarını oluşturmak için kullanılacak, Solidity ise blockchain akıllı kontratlarını kurmak için kullanılacak.

İçinde çeşitli oyunların yer aldığı Nakamoto Games platformu kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Kullanıcıların oynamaya başlamadan evvel platformda bir hesap açmaları gerekiyor. NAKA, platformun mahallî kripto para ünitesi ve süreçlerden oyun içi eşyalara ve etkinliklere kadar her şeyde kullanılıyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

NAKA fiyatı neden yükseliyor?

Nakamoto Games, Twitter’da Web 3.0 ve metaverse uygulamalarında NFT’ler için gelişmiş indeksleme ve arama teknolojileri sağlayan AcknoLedger ile bir işbirliği yaptığını duyurdu. İşbirliğinin bir sonucu olarak, NAKA kullanıcıları seçtikleri bir NFT’yi basitçe bulabilecekler. Haber, oyuncuların oyun seçimleriyle ilgili eşyaları aramasına ve takas etmesine imkan tanıyan Nakamoto Games’in ekosistem pazarının tanıtımının çabucak akabinde geliyor. Nakamoto Games ayrıyeten 4 Şubat’ta bir tavsiye sisteminin ve bir sohbet fonksiyonunun uygulandığını duyurdu. Yeni özellikler, sitedeki etkileşimi artıracak ve insanların ekosistemlerine katılmaları için teşvikler sağlayacak.

Sonuç olarak, NAKA’nın bugün yüzde 29’un üzerindeki ve son yedi gündeki yüzde 43’ün üzerindeki fiyat artışı, çoğunlukla yeni olaylar ve revizyonlardan kaynaklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.