Alt Coin

Bu Metaverse Coin, SHIB ve DOGE’u Solladı: Fiyat Uçtu!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) fiyatının sabit kaldığı süreçte, metaverse yapısına geçmeye hazırlanan Doge Rise Up (DOGERISEUP) %400’den fazla yükseldi. Fiyat patlamasının nedeni projenin 5 Şubat’ta başlatacağı oyna-kazan NFT oyunu. Detayları ve son fiyat hareketlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

DOGERISEUP, SHIB ve DOGE’u geride bıraktı

Doge Rise Up (DOGERISEUP), son 24 saat içinde %419 artarak 0.000000002177 dolara ulaştı. Metaverse coin bu süreçte, Bitcoin ve Ethereum’a %300’den fazla paha kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %1,45 artışla 0.145 dolardan süreç görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu (SHIB), 24 saatlik periyotta sabit kalarak 0.00002177 dolar civarında vakit geçiriyor. DOGERISEUP token fiyatını harekete geçiren 30 Ocak’ta duyurulan yeni oyna-kazan oyunu.

Doge Rise Up (DOGERISEUP) neden yükseldi?

Doge Rise Up, kendisini, kullanıcılara oynayacakları ve kazanacakları bir platform sağlamak için metaverse’i Doge NFT’ler ile birleştirmeyi amaçlayan Binance Smart Chain’de (BSC) başlatılan bir token olarak tanımlıyor. Metaverse coin kısa müddet evvel Twitter’da 5 Şubat’ta oyna-kazan (P2E) oyununu başlatacağını duyurdu.

Dogecoin’den son gelişmeler

Yazım sırasında Dogecoin 0.1446 dolardan süreç görüyor. Göğüs coin etrafındaki son gelişmelerde, Tesla CEO’su Elon Musk, fast food devi Mcdonalds DOGE’yi ödeme usulü olarak eklerse canlı yayında “happy meal” menüsü yiyeceğini söyledi. Bunun üzerine ABD’den farklı restoran zincirleri, Elon Musk’un geri dönüş yapması durumunda bu isteğini gerçekleştireceğini açıkladı.

14 Ocak tarihinde, Dogecoin fiyatını %30 yükselten Elon Musk’un aşağıdaki tweet’i görüldü:

Dogecoin ile Tesla eseri satın alınabilir

Yazım sırasında Dogecoin (DOGE), 0.7376 dolar ATH fiyatının %80.35 altında süreç görüyor. Göğüs coin, 19,1 milyar dolar piyasa kıymetiyle 11.en büyük kripto para ünitesi.

SHIB balinaları bu 10 altcoin projesini de stokluyor

Bir öbür gelişmede, blockchain data izleyicisi WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum balinasının satın alma listesinde Shiba Inu’nun (SHIB) birinci sıraya geri döndüğünü paylaştı. Verilere nazaran Shiba Inu balinaları 10 altcoin projesini daha stokluyor:

  1. Twitter DAO
  2. Ethereum (ETH)
  3. USD Coin USDC
  4. OKEx (OKB)
  5. Polygon (MATIC)
  6. Decentraland (MANA)
  7. Bitpanda Ecosystem Token (BEST)
  8. Crypto.com Coin (CRO)
  9. Discord DAO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.