Alt Coin

Bu Metaverse Coin Tek Haberle Fırladı: İşte Detaylar!

Metaverse coin oyunları, Bitcoin ve Ethereum yükselirken, bugün tarihi kar oranlarının keyfini çıkarıyor. Birazdan göz atacağımız Planet Sandbox (PSB), 24 saat içinde %85’ten fazla yarar elde eden, günün yüksek performanslı metaverse projesi. Fiyatın neden bu kadar yüksek olduğunu keşfetmek için Planet Sandbox’a ve PSB token’in piyasasına bakalım.

Planet Sandbox (PSB) Nedir?

Ekim 2021’de piyasa sürülen Planet Sandbox, Blockchain projeleri ortasında en büyük üçüncü şahıs Sandbox oyunu olmayı vaat ediyor. Kullanıcıların NFT’lerle başka oyuncularla savaşmanın yanı sıra yerler inşa etmelerine ve sahip olmalarına imkan tanıyan sanal alanlar içeriyor. Oyuncuların envanterlerindeki her öğeyi özelleştirebileceği bir inşa modu, oyuncuların öteki oyunculara meydan okuyabileceği çok oyunculu bir arena ve hedefin üssünüzü savunmak olduğu Tower Defense’e misal bir PvE modu dahil olmak üzere çeşitli modlara sahip. Devam etmeden evvel, Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerini buradan (bölüm-1, bölüm-2) inceleyebilirsiniz.

Binalar, mobilyalar, görünümler, otomobiller, silahlar, zırhlar ve NPC’ler dahil olmak üzere Planet Sandbox’taki her öğe bir NFT olarak doğrulandı. Her NFT’nin nadirliği, özelliklerine ve niteliklerine nazaran belirleniyor. Projenin PSB ve PULV token’leri, oyuncuları oyun içi vazifeleri, dövüşleri ve başka aktiflikleri tamamladıkları için ödüllendirmek üzere oyna-kazan düzeneğinin ekosistemine güç veriyor.

Metaverse coin oyunun fiyatı neden yükseliyor?

28 Ocak’ta Planet Sandbox, PC Versiyonu testini yayınladı ve oyuncuların oyunu kendileri denemelerine müsaade verdi. Lakin PSB’nin fiyatı bugüne kadar düşüyordu ve PSB’nin müşterisinin hür bırakılmasına piyasanın biraz gecikmeli yansısını gösterdi. Buna ek olarak, Planet Sandbox takımı toplulukta hayli faal ve toplam 6120 PSB ödül havuzuna sahip bir PC turnuvasına mesken sahipliği yapıyor. Turnuvaya yalnızca üç gün kaldığını hatırlatmak gerekiyor:

Planet Sandbox (PSB) token’in son fiyat artışı, büyük olasılıkla proje için artan topluluk dayanağının yanı sıra turnuvanın bitiş tarihinin yaklaşmasından kaynaklanıyor. Planet Sandbox’ın 24 saatlik süreç hacmi de son 24 saatte 1,4 milyon doları aştı. Yazım sırasında günlük %12 yükselişle 0.3286 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.