Alt Coin

Bu Metaverse Coin Uçuyor: İşte Sebebi!

Kripto para piyasası bu hafta yatay hareket ederken, kimi metaverse projeleri yükselişe geçmeyi başardı. Bugün, birçok metaverse coin çift haneli yararlar elde ediyor, lakin bir tanesi %500’ün üzerinde yükseldi. Bu yazıda, Crypto Sword’a ve tokeni SWD’ye bakalım ve fiyatın neden bu kadar yükseldiğini görelim.

Crypto Sword (SWD) nedir? Neden yükseldi?

Binance Smart Chain tabanlı metaverse oyunu Crypto Sword (SWD), 10 Ocak 2022’de CoinMarketCap’te listelendi. Crypto Sword, oyunculara, rekabet ve sürükleyici dövüş efektleri eşliğinde değişik bir oyna-kazan NFT oyunu sunuyor. Oyuna başlamak için 0.04 BNB yani 50 dolar kâfi. Oyun içi gelişim çeşitli kılıçlar ve tarzlarıyla sürdürülüyor. NFT eşyalar Ortak, Ender, Destansı, Efsanevi, Eşsiz ve Efsanevi kategorilerinde enderliklerine nazaran ayrılmaktadır. Savaşmak için gerekli olan kılıçlar “tur” sayısıyla kılıcın dövüşe girme sayısına karşılık gelir. Daha fazla “tur”, daha uzun kılıç ömrü ve rekabet manasına geliyor. Çeşitler günde bir defa sıfırlanıyor.

Crypto Sword, rekabet odaklı bir metaverse oyunu. Oyuncular kılıçlarını bastıktan (mint) sonra öbür oyunculara meydan okuyabilir. Kılıç düzeyine bağlı olarak farklı dövüş düzeyleri seçebilir. Oyna-kazan modeliyle, BEP-20 token olan 5 USDT bedelinde SWD token ile mükafatlar kazanmak mümkün. Bugünün fiyat patlamasının nedeni de 26 Ocak’ta açıklanan duyuruydu.

Metaverse coin neden yükseliyor?

Crypto Sword, 26 Ocak’ta V2 Metaverse Savaş Modunun artık büsbütün tamamlandığını ve herkese açık olduğunu duyurdu. Yeni özellikler oyuncuları ve yatırımcıları Crypto Sword’a yöneltirken, geliştirici grup çalışmalarını sürdürüyor.

SWD’nin grafiği, 10 Ocak’ta piyasaya sürülmesinden bu yana düşüşteydi, lakin projenin tabana vurduğu ve trendin aksine döndüğü görülüyor…

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Son 24 saat içinde 4 milyon doların üzerinde süreç hacmine ulaşan SWD, tıpkı süreçte yararını %500’ün üzerine çıkardı. Metaverse coin, büsbütün seyreltilmiş 900 bin dolar piyasa kıymetine sahip. SWD, PancakeSwap’ta listeleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.