Alt Coin

Bu Metaverse Coin’den 2 Kıymetli Ortaklık! “Fiyatı Yükselebilir”

Metaverse coin projesi Bloktopia (BLOK), Chiliz (CHZ) ve Algorand (ALGO) ile bir iştirak açıkladı. Bu durum, Türkiye’de yaygın bir biçimde takip edilen Selcoin’in de ilgisini çekti ve “piyasalar canlandığında” fiyatlarda olumlu bir hareket görülebileceğini söyledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Tanınan metaverse coin, yeni paydaşlıklar kurdu

Metaverse projesi Bloktopia (BLOK), metaverse’üne Algorand (ALGO) ve Chiliz’in (CHZ) katıldığını duyurdu. Bloktopia, Polygon tarafından desteklenen ve üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse’tür. Bloktopia’da, 21 düzeyden (21 milyon Bitcoin’e yapılan bir atıf) oluşan merkezi olmayan bir sanal gerçeklik gökdeleni, kullanıcıların kripto bilgilerine ve kapsamlı içeriğe tek bir yerden erişmeleri için bir merkez vazifesi görür.

Bloktopia’nın “sakinleri”, kendilerini temel bilgiler yahut daha gelişmiş kripto öğrenmeleri konusunda eğitebilir, sanal gayrimenkul sahibi olarak gelir elde edebilir, oyun oynayabilir, ağlar kurabilir ve daha fazlasını yapabilir. Ayrıyeten, reklamcılar ve sponsorlar, özel bir NFT düzeneği aracılığıyla platformun kullanıcı tabanından para kazanabilir. Kullanıcılar, kripto topluluğu için bir VR tecrübesi sağlayarak, Bloktopia’nın dört temel ögesini (öğren, kazan, oyna ve yarat) deneyimleyebiliyor. Bloktopia, kullanıcıların platformda etkileşime girebilecekleri çeşitli öğeler ekleyerek son derece ilgi cazibeli bir kullanıcı tecrübesi yaratmayı amaçlıyor.

Selcoin, fiyatlarda yükseliş bekliyor

Bu paydaşlığın akabinde, Twitter’da 680 binin üzerinde takipçisi bulunan Selcoin bahse yönelik bir paylaşımda bulundu. Selcoin, “Bloktopia bugün Chiliz ve Algorand ile partnerlik açıkladı. Kaliteli partnerler. Bir duyuru daha olacakmış,” tabirlerini kullandı. Akabinde, bu gelişmenin, piyasalar canlandığında fiyatlara yansıyacağını düşündüğünü belirtti.

Geçtiğimiz hafta boyunca piyasalarda genel bir geri çekilme hasebiyle birçok coin düşüş yaşadı. Yakın bir vakitte toparlanma kaydedilse de yatırımcıları tatmin edebilecek bir artış görülmedi. Yazım sırasında Bloktopia (BLOK) yüzde 4.35’lik bir düşüş ile 0.024 dolardan süreç görüyor. Algorand (ALGO), yüzde 5.59’luk bir kayıp ile 0.98 dolardan el değiştiriyor. Son olarak, Chiliz (CHZ) de yüzde 5’lik bir düşüş ile 0.22 dolarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.