Alt Coin

Bu Metaverse Coin’den Kıymetli Haber: Onmilyonluk Program!

Metaverse coin projesi The Sandbox (SAND), teşebbüslere 50 milyon dolar yatırım yaparak metaverse’ün gelişimini hızlandıracak metaverse hızlandırıcı programını duyurdu. Animoca Brands yan kuruluşu, program için yılda 30 ila 40 Blockchain teşebbüsünü hedeflemek için teşebbüs hızlandırıcı firma Brinc ile paydaşlık kuruyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Tanınan metaverse coin projesinden fon atağı

Te Sandbox Metaverse Hızlandırıcı Programı, her potansiyel projeye 250.000 dolara kadar yatırım tahsis edecek ve en güzel performans gösteren projelere ek teşvikler sağlayacaktır. Bonuslar, The Sandbox (SAND) coin’i ve The Sandbox’ın metaverse’ünndeki LAND isimli dijital gayrimenkulü içerir. Bunun dışında, en uygun performans gösteren startuplar, ek yatırım hibelerine ve yüksek profilli danışmanlara da erişebilecek.

The Sandbox Kurucu Ortağı Sebastien Borget’e nazaran, program yeni bir metaverse girişimcileri dalgasını destekleme amacının genişletilmesidir. Bu sayede, dünya çapındaki teşebbüsler fikirlerini hayata geçirebilir.  Müracaatlar başladı ve birinci yatırım partisinin 2022’nin ikinci çeyreğine kadar devam etmesi planlanıyor. Program, Animoca Brands ve Brinc’in teşebbüslerin gelişimini desteklemeyi amaçlayan bir işbirliği çalışması olan Launchpad Luna’da yürütülüyor.

Program, rastgele bir tek varlığa ilişkin olmayan metaverse’leri destekliyor. Animoca Brands’in Kurucu Ortağı ve İdare Şurası Lideri Yat Siu’ya nazaran, açık metaverse “açıklık, eşitlik, kullanıcı idaresi ve dijital mülkiyet haklarına dayalı, iştirakçi ve işbirliğine dayalı sıfır toplamlı bir ortam yaratmak için inanılmaz bir fırsat sunuyor.” Yazım sırasında The Sandbox (SAND), yüzde 1.3’lük bir yükseliş ile 3.32 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.