Alt Coin

Bu NFT Coin’i Yüzde 2.000 Yaptı: Balinalar Hamle Etti!

Kripto para piyasası yatay eğilimini sürdürürken, Ethereum tabanlı NFT coin OpenDAO (SOS) lansmanından bu yana %2.000 yükseldi. On-chain dedektifi WhaleStats, altcoin projesinin kısa müddette balinaların ilgisini çektiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

NFT coin geçen haftadan bu yana %130 yükseldi

Airdrop aktifliğinin akabinde Aralık ayının sonlarında piyasa sürülen OpenDAO (SOS), başlangıçtan bu yana %2.000’den fazla yükseldi. SOS token, son 7 günlük kazanımını %130’a ulaştırmadan evvel aşağı ve üst taraflı ölçülü dalgalanmalarını sürdürüyordu. Proje, NFT piyasasındaki iştirakçilerini ödüllendirmek için SOS token’i piyasa sürdü. 24 Aralık’ta gerçekleştirilen airdrop, tanınan NFT platformu OpenSea kullanıcılarına SOS token dağıtmaya başladı. Balina dedektifi WhaleStats, Ethereum balinaların yüklü ölçüde SOS token aldığını söylüyor:

OpenDAO (SOS), en büyük 1000 ETH balina cüzdanı tarafından en çok satın alınan token. RocketRocket SOS fiyatı son 24 saatte %41,9 arttı.

OpenDAO (SOS) token iktisadı

NFT coin projesi, 100 trilyon toplam SOS token arzının yarısını birinci gününden beri OpenSea’de süreç yapan kullanıcılara ayırıyor. Token dağılımı, kullanıcıların OpenSea’deki toplam süreç sayısının yanı sıra bir platformda harcadığı Ethereum (ETH), Dai (DAI) ve USD Coin (USDC) ölçüsüne bağlı. OpenSea kullanıcıları, SOS token airdrop’unu 30 Haziran 2022’ye kadar talep edebilir. Tokenlerin geri kalanı aşağıdaki oranlarda tahsis edilecek:

  • Likidite sağlayıcı teşvikleri için %10
  • Stake teşvikleri için %20
  • OpenDAO hazinesi için %20

OpenDAO için ayrılan SOS token’ler, OpenSea platformunda yaşanabilecek mümkün mağduriyetleri telafi etmek için kullanılıyor. Yazım sırasında NFT coin, son 24 saatlik çıkarını %10 civarında tutuyor ve 0.000004112 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.