Kripto Haber

Bu Sahne Arkası Kripto Firması 2021’de %2.000 Hesap Büyümesi Gördü

Finans Direktörü Rodrigo Vicuna CoinDesk’e verdiği demeçte, kripto endüstrisinin kamera arkası operatörlerinden Prime Trust’ın bu yıl fintech raylarının popülaritesinin arttığını gördüğünü söyledi.

Hesapların yıldan yıla %2,000 artmasının ardından Vicuna, Las Vegas merkezli altyapı şirketinin artık “milyonlarca kullanıcıya ulaştığını” söyledi. Müşterinizi tanıyın (KYC) kontrolleri, ticaret, banka kartı düzenleme, perakende ödeme ve kripto açık ve kapalı rampaları için işletmeye yönelik uygulama programlama arayüzleri (API’ler) ağı ayda 300 milyon kez ping atıldığını söyledi.

FTX, Binance dahil müşterilerle. ABD, Securitize, Dapper ve Kraken, Prime Trust, türev ticaretinden takas edilemeyen jetonlara (NFT’ler) kadar her şey, kriptonun en sıcak köşelerinden bazılarına maruz kalıyor.

İşletmeler, ihtiyaçlarına bağlı olarak hangi API’lerin bağlanacağını seçebilir ve seçebilir. Vicuna, Prime Trust’ın hızla büyüyen ekosistemdeki ayak izini artırırken onlara zaman kazandırdığını söyledi.

“Bizi pazardaki benimsemenin en iyi göstergesi olarak düşünebilirsiniz,” dedi Vicuna, “çünkü kripto borsaları aracılığıyla farklı segmentlere çok geniş bir şekilde yayılmış durumdayız – rampalar, varlık uygulamaları, borç verme platformları ve daha fazlası. ”

Aksiyonun çoğu fiat’ta akıyor. Şirketin nakit ödeme katmanı olan PrimeX, ortalama 3 ABD doları işledi. 2021’in sonuna kadar ayda 5 milyar. Bu, Prime Trust’ın son rapor edilen toplamından %40 daha fazla.

Prime Trust’ın Temmuz ayındaki 64 milyon dolarlık A Serisi’ni yükselen rakamlar takip ediyor. O zamandan beri çalışan sayısı ikiye katlanarak “birkaç yüz”e yükseldi – Vicuna ayrıntıları vermeyi reddetti – ve tek başına “ağızdan ağza” yeterince agresif olmadığını fark ettikten sonra pazarlamayı ikiye katladı.

Daha fazlasını okuyun: Prime Trust, Fintech Infrastructure Biz’i Ölçeklendirmek için 64 Milyon Dolar Artırdı

Vicuna, uyumun önemli bir büyüme alanı olduğunu söyledi. Şirketin neredeyse yarısı, iş çabalarını denetlemeye kendini adamıştır. Ayrıca, diğer tekliflerinin yanı sıra piyasa oyuncularına “uyumluluğu bir hizmet olarak satıyorlar”.

Şirketin kendi büyümesine gelince, Vicuna yoğun bir 2022 öngörüyordu. Bu yılki büyük risk sermayesi akışının uzaya bir 12 ay daha devam edebileceğinden şüphe duydu ve pazarın “biraz geri döneceğini” öngördü. temeller. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.