Alt Coin

Bu Web 3.0 Coin’i Kıymetli Duyuruyu Yaptı: Fiyat Patladı!

Web 3.0 Blockchain kapalılığı alanında bir öncü olarak kabul edilen bir web 3.0 coin projesi, yeni yılın birinci ayında büyük yararlar elde etti. Pekala, yükselişinin gerisinde neler var? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Web 3.0 coin projesi Secret, yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti

Secret (SCRT), Web 3.0 ana akıma hakikat genişledikçe yeni bir kullanım senaryosunun kilidini açmayı amaçlayan müsaadesiz (permissionless) ve kapalılığı koruyan bir ağa sahiptir. Bu maksatla proje, ekosistemini genişletmek için birden fazla teşebbüsü içerecek olan Shockwave’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Duyuruya nazaran Shockwave, yeni finansman ve inkübasyon fırsatlarına, geliştirici araçları ve takviyesini düzgünleştirmeye, ölçeklendirmeye ve projenin mahallî tokenı olan SCRT’nin kullanılabilirliğinde artışa öncelik verecek.

Secret, 2022’ye etkileyici bir başlangıç ​​yaptı. Yeni yılda 5,26 dolar pahasında olan altcoin, yazı yazılırken neredeyse yüzde 90’lık bir artış yaşayarak 9.48 dolara yükseldi. SCRT, son 30 günde yüzde 135’in üzerinde arttı. Coin, 28 Ekim 2021’deki 10.38 dolarlık rekorundan sırf yüzde 10 kadar uzakta. Secret ayrıyeten, kapalılık ve zincirler ortası özelliklere ek olarak önden çalışmaya karşı da savunan Secret Swap isimli kendi merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü çalıştırıyor. Secret Finance (SEFI) şu anda 0.062 dolar pahasında. Tanınan YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu Guy, haftalık incelemesinde Secret’ın yeni Shockwave teşebbüsünden bahsetti. 1.88 milyon abonesi olan analist, şöyle diyor:

Bu proje, yüzlerce projeyi ve on binlerce kullanıcıyı, kapalılığını koruyan Blockchain’e dahil etmeye çalışacak. Shockwave’in kesin gayesi, Secret Network’ü kripto para ünitesinin kapalılığı koruyan bir merkeze dönüştürmektir. Bu, Secret’ın Cosmos’un Blockchain’ler ortası irtibat protokolünü (IBC) kullanması sayesinde mümkün olmuştur. SCRT, geçmişte pek çok kârın gerçekleştiği 10 dolarlık fiyat direnci bölgesine yaklaşıyor üzere görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.