Alt Coin

Bu Web 3.0 Coin’i Sıçradı: COVID Slice (COVID19) Nedir?

Piyasadaki kripto para ünitelerinin sayısı göz önüne alındığında, COVID-19 temalı bir tokenin trend olması an problemiydi. BSC tabanlı oyna-kazan ve Web3 coin’i “COVID Slice (COVID19)” bunun örneği olabilir. Bu yazıda, COVID Slice (COVID19) nedir, sorusunu cevaplayalım ve fiyatına göz atalım.

COVID Slice (COVID19) Nedir?

18 Ocak 2021’de piyasaya sürülen COVID Slice, Unity oyun motoruyla oluşturulmuş, oyna-kazan platformu. Tanınan Fruit Ninja’ya emsal bir 2D tarayıcı oyunu bulunuyor. Kullanıcılar, baskıdan kaçınırken COVID-19 virüslerini dilimler. Oyunun konsepti, Fruit Ninja’daki üzere patlayıcılardan kaçınmak yerine, kullanıcıların aşılarla dolu şırıngalardan kaçınmaları. Projenin, kimsenin COVID aşısıyla ilgili inançlarını yahut görüşlerini etkilemeye çalışmadığını belirtmekte yarar var.

COVID Slice (COVID19) ayrıyeten en uygun 10 oyuncunun yer aldığı bir başkan tablosu da içerir. Projenin planları ortasında, şu anda geliştirilmekte olan ve kullanıcıların NFT’lerini COVID19 token’leri için satın almalarını, satmalarını ve takas etmelerini sağlayan bir NFT pazaryerini içermektedir.

COVID Slice (COVID19) token iktisadı

COVID19 tokenin toplam 1 milyar arzı ve 1.2 milyon dolarlık süreç hacmi var. Bugün CoinMarketCap’te listelenen token, 0.02039 dolar çıkış fiyatından %190’ın üzerinde yükseldi. COVID19’un büsbütün seyreltilmiş piyasa kıymeti, yakın vakitte piyasaya sürülen bir token için epeyce değerli olan 58 milyon dolar. COVID19, Binance Smart Chain tabanlı bir BEP-20 token olduğundan, PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

  • COVID19, 18 Ocak’ta 0.1004 dolar ATH’sine ulaştı. Bugün, tepe fiyatının %39.52 altında 0.06151 dolardan süreç görüyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

COVID19 fiyatı neden yükseldi?

Projenin, kullanıcıların denetim edebileceği En az Uygulanabilir Esere (MVP) sahip olması, 19 Ocak’taki yükseliş momentumunun birincil nedeni. Metaverse coin yorumcusu Paul Brabus, COVID Slice etrafındaki hype ile ilgi toplarken, yüksek risklileri beraberinde getirdiğinin altını çiziyor. Analiste nazaran fiyat yükselmeye devam edebilir, lakin ayılar piyasaları vurduğunda, kıymetinin potansiyel olarak %90’ın üzerinde çökme ihtimali bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.