Alt Coin

Bu Web 3.0 Coin’inden Büyük Haberler Var: Fiyatı ATH Yaptı!

Son aylarda web 3.0 ve coin projesi olarak dikkat çekenlerden biri, MXC oldu. Dünya çapındaki IoT aygıtlarına coğrafik pozisyon tabanlı LPWAN kapsamı sağlamak için tasarlanmış bir web 3.0 altyapı protokolü olan MXC, birçok duyurunun tesiriyle rekor kırdı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Web 3.0 coin MXC, bu haberlerle yükseldi

MXC’nin fiyatı, 1 Ocak’ta 0.046 dolara düştüğünden bu yana, yüzde 200’lük artışla 19 Ocak’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,139 dolara ulaştı. MXC’nin ivmesine katkıda bulunan üç faktör ortasında, tıpkı anda birden fazla kripto para ünitesi madenciliği yapabilen MXC madencilerinin çıkarı, yeni madencilik aygıtları için global bir ortak ekosistem ve bağımsız madencilik node’ları yer alıyor.

MXC, birebir anda Bitcoin (BTC), MXC ve DataHighway (DHX) dahil olmak üzere birden fazla kripto para ünitesi madenciliği yapabilen IoT aygıtları için kapsama alanı sunmak ismine düşük güçlü bir geniş alan ağı (LPWAN) kullanıyor. MXC ağı, kullanıcıların madencilerini ve mükafatlarını yönetmelerine imkan tanıyan DataDash uygulamasının yanı sıra, MatchX M2 Pro LPWAN madencisini kullanır. Bu miner, BTC miner’larından çok daha az güç kullanıyor.

MXC’nin ivme kazanmasının bir öbür nedeni de yeni M2 Pro siparişleri için bir haftalık sevkiyatın getirilmesiydi.  İlgili tarafların M2 Pro’yu elde etmek için sahip oldukları erişimin bir sonucu olarak, MXC ağı şu anda dünya çapında 18.186 node’a ulaştı. Genişleyen bir ağa ek olarak, MXC’nin ağına katılan yeni ortak projeleri var. Protokol Matcha ile iştirak kurdu ve Huobi ile görüşüyor. Ayrıyeten, topluluğa MXC’nin global M2 Pro madencileri ağından dağıttığı datalar için Random Network ile yeni bir paydaşlık kurdu. Başka kuruluşlarla işbirliğine ek olarak, MXC kısa mühlet evvel “donanımı metaverse’e” getirme planlarını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.